Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változhatok meg? Hogy...

Hogy változhatok meg? Hogy válhatok olyan emberré, amilyen mindig is lenni szerettem volna?

Figyelt kérdés

19 múltam, de még soha nem voltam bulizni, sose volt pasim, és nincsenek igazi barátaim. Most nyilván azt gondoljátok, hogy egy világvégét váró, depressziós, szeretethiányos emós vagyok, pedig nem így van. Általában jókedvű vagyok, de valahogy sosincs bátorságom társaságba menni, mert mindig félek, hogy valami cikiset mondok, és leégetem magam. Szóval emiatt, és azért, mert gázak a ruháim, sose megyek sehová, mindig csak itthon tévézek és netezek. Már jópár éve így telnek a napjaim, pedig igazából más ember akarok lenni.


Olyan, aki mindig a társaság középpontja, mindenki szeret, mindig vidám és pozitív, elégedett magával és az életével, és tudja, mit akar az élettől. Egy szóval az a tipikus "tökéletes lány".


Hogy válhatnék ilyenné?



2013. aug. 18. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el társaságba, nem értem miért kell attól félni, hogy cikiset mondasz.. és ha kicsúszik valami? Megáll az élet? Nem.. :)
2013. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hatalmas nagy akarattal.

El kell határozni, hogy igen, itt a szombat, akkor keresel egy barátnőt, vagy havert, akivel elmentek bulizni.

Kipróbálod, ha tetszik mész máskor is, ha nem nem.

Gázak a ruháid?? Nem csak 10.000-ből lehet ám öltözködni, elmész turizni és vásárolgatsz. :)Kezdj el valami sportot pl. járj el futni esténként.

Tökéletes soha sem lehetsz, annyit tehetsz, hogy mindig a legjobbra törekszel és úgy cselekszel, ahogy azt az adott pillanatban jónak látod! :)

2013. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tóthbenji válasza:
ez mind hülyeség , bár az utolsó válaszolót támogatom abban hogy kezdj magaddal valamit . Viszont csak annyi lenne a dolog kulcsa hogy megpróbálsz mindig úgy tekinteni magadra hogy tökéletes vagy , persze sosem lesz senki tökéletes de amíg azon rágódsz hogy hogyan lehetnél tökéletes csak emészted magadat. egyszerűen csak gondold úgy hogy már az vagy és akinek nem tetszik az mehet a francba :D ez tök jó módszer lesz egy afajta kisugárzásod a magabiztosság alapján hidd el beválik :D
2013. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!