Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én nem bírom kezelni a...

Csak én nem bírom kezelni a rossz szavakat?

Figyelt kérdés

Sok barátom van, minden hétvégén eljárok bulizni.. Nyáron hétköznaponként is akár, és ilyenkor rengetek emberbe "belebotlok".. Tudjátok van ez az ask.fm oldal. Barátnőm askján írták, hogy milyen csúnya vagyok.. volt egy ember akivel a minap találkoztam és bár tudom, hogy nem vagyok szimpatikus neki.. de konkrétan a szemembe mondta, hogy milyen ronda vagyok. Igazából ez a gyerek csak szidni tud mindenkit, de mégis rosszul esett.. Nagyon szomorú vagyok, mert teszek magamra és tényleg kedves vagyok az emberekkel- vagyis próbálkozok-

Ennek ellenére sokkal többen mondták, hogy milyen gyönyörú vagyok és nagyon szép meg hogy tök jó csaj, de ezeket rögtön elfelejtem. A szidás pedig nagyon mélyen megmarad bennem, akár napokig is elmegy az életkedvem..

Más tudja az ilyeneket kezelni, hogy nem foglalkozik vele? Vagy ők se mutatják ki? 16L


2013. aug. 21. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:

hát nyilván senkinek nem esik jól ha szidják kritizálják vagy bármi, de ha csak ilyen tipikus "hogynézeemááki" tipusu beszólogatásról van szó, felesleges egyáltalán komolyan venni és törődni vele.

gondolom önbizalomhiányos vagy és nagy benned a megfelelési kényszer is stb és ezért érzékenyebben érintenek az ilyen dolgok

2013. aug. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Én szimplán lesz@rom az ilyeneket. Nekem is sokan beszólnak, bár én fiú vagyok. Privátban küldesz egy képet magadról? Leírom mi a véleményem rólad. (Őszintén, fogalmazásban, mi tetszik, mi nem, min kéne változtatnod.) :D
2013. aug. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!