Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálnál, ha teljesen...

Mit csinálnál, ha teljesen tönkre menne az életed?

Figyelt kérdés
Mit tennél ha nem lenne semmi értelmes dolog az életedben? Nem lennének elérhető céljaid, nem lenne párkapcsolatod és erre esélyed sem lenne, a tanulmányaid nem lennének túl értékesek és munkát sem találnál? Mit tennél?
2013. aug. 22. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Kitűznék célokat, gondolkoznék hogy mit tehetnék, párkapcsolat meg majd lesz, tanulnék, és keresnék alkalmi munkát
2013. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress rá you tube-n Kassai Csilla videóira! :)
2013. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 hónapja ezt én is így gondoltam...nem volt életcélom,minden megvolt amit akartam és már úgy éreztem,hogy nincs miért élni,nem tudok már mást elérni.Mikor egyszer egy pasi bátorságot vett és megszólított,elhívott randizni.Szóval...azóta érte érdemes élni.

Mindenképpen keresnék új barátokat is.Ők is sokat segítenek ;)

2013. aug. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha teljesen tönkre menne akkor fognám magam és újat kezdenék össze szedném amim még van és elindulnék valamerre
2013. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!