Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az emberek túl vékonynak...

Az emberek túl vékonynak látnak, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A férfiak és nők egyaránt mondják, hogy túl vékony vagyok, de én nem látom magam annak, nem is fogyókúrázok, csak diétázok (egészséges étrend, mozgás). Én pont jónak látom az alakomat és nem szeretnék a mostani alakomtól kicsit sem "kövérebb" lenni, de az emberek egyfolytában azt mondják, hogy ehetnék bármiből sokat, de én nagyon félek, hogy meghízok. Ilyenkor mit mondjak nekik, hogy ne tűnjek bunkónak? Mert sokszor idegenek is mondják (eladónők, stb...) 174/54 L
2013. aug. 23. 16:12
 1/5 Fanny1885 ***** válasza:
Erről egy vicc jutott eszembe: Egy férfi vezet az autópályán és közben szól a rádió. Ott a hírekbe bemondják,h vigyázat mert egy őrült szembe halad a forgalommal. Mire a férfi: Egy? Legalább 100!
2013. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolkozz el! Ha ennyi ember ezt mondja, idegenek, egymástól függetlenül is, nem gondolod, hogy igazuk van? Vagy mindenki hülye rajtad kívül??
2013. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is elég vékony vagyok és nekem is szoktak ilyeneket mondani(bár régen többször mondták talán).Ez zavart engem régen ma már nem igazán érdekel. Azt tudom mondani, hogy ne fogd vissza magad evés téren (persze nem kell direkt nagyon sokat enni, csak ami jólesik), mert a szervezetnek szüksége van a táplálékra. Szerintem nem kell félned, hogy meghízol mert a magasságodból és testsúlyodból ítélve tényleg vékony lehetsz és ha fel is szedsz pár kilót lehet meg sem látszana rendesen. De ha eszel rendesen és még úgy is mondják akkor ne érdekeljen, ha magadnak tetszel az elég, a lényeg, hogy egészséges legyél. :)
2013. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 10cm-el alacsonyabb lennék, akkor lenne megfelelő az 54kg. Tényleg nem ártana még pár plusz kiló.
2013. aug. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Tökéletes vagy így. Keresd meg, akinek így 174/54-esen tetszel (remélem, az 54 nem az IQ-d). Ha magadnak tetszel, másnak is fogsz tudni tetszeni. Nem kell mindenkinek, csak annak az egynek, akivel szeretitek egymást.


Van olyan személy, aki ilyen kérdésekben túl sokad ad mások -negatív- véleményére. Üzenem nekik, egyenek trágyát. 100000000000000 légy nem tévedhet, ugye.


Üdv R.

2013. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!