Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a megoldás? Mit...

Mi lehet a megoldás? Mit csináljak? Már nem birom sokáig (? )

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Egy régebbi betegség és öröklés miatt kövér. Nagyon csúnyána tartom magam. Egy senkinek. Eddig midenki elfogadott így. De legtöbbször éjszaka sirva alszom el. Sokszor elgondolkodtam már az öngyilkosságon. Nemrég kaptam egy üzenetet hogy "úgy tudom bálnák nem élnek meg szárazföldön". Ez annyira sziven ütött hogy már bőgök egy órája és karcolgatom a kezem...

2013. aug. 24. 01:16
 1/4 anonim válasza:

Ha tényleg betegség miatt vagy kövér akkor ne szégyelld magad, te úgy vagy szép. De ha mégis tudnál fogyni, csak lusta vagy, akkor megérdemled amit az emberek mondanak.


Öngyilkosságon ne is gondolkodj! Ha nem tudsz fogyni, az még nem azt jelenti, hogy te nem vagy szép! Próbálj gyakrabban manikűröshöz, kozmetikushoz, fodrászhoz járni, próbálj ki új sminkeket, vegyél új ruhákat és hidd el te is szépnek fogod magad érezni !

2013. aug. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

cm?

kg?

Ha öröklődés csak annyit tehetsz hogy tornázol.

2013. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még csak 15 éves vagy! Ne csinálj őrültséget! Az emberek sokszor nagyon buták tudnak lenni. Nem képesek elfogadni, ha valaki eltér az átlagtól. Ez alól kivételt képeznek a nagyon szép emberek. Ráadásul a Te korosztályod nagyon kegyetlen tud lenni. 2 dolog: 1. az emberek idővel komolyodnak, vagyis idősebb korodra változhat a helyzet és nem fognak annyian csúfolni. 2. Te is még változhatsz! De tenned kell érte! Próbálj egészségesen étkezni. Sok zöldség, hús! Zárd ki a pékárut, tésztákat, édességet! Meglátod fogyni fogsz. De ne vidd a fogyókúrát túlzásba! Csak óvatosan! Sok sikert, és ne szomorkodj!
2013. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt egy osztálytársnőm középsuliban. Nagyon kövér volt szegény. Nem voltak barátai. Már 10 éve nem láttam. A minap összefutottunk a városban. Nem ismertem rá. Egy gyönyörű, karcsú szép, mosolygós lány köszönt nekem. Te jó ég ki ez a szépség? Nem akartam elhinni, amikor bemutatkozott. Elkezdett egészségesen táplálkozni, sportolni. Meg is lett az eredménye. Most boldog, sok barátja van. Kiment külföldre, ahol megismerkedett egy jogász fiúval. És most együtt élnek! Ne hadd el magad! Változtass a sorsodon! Még fiatal vagy, előtted az egész élet!
2013. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!