Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tehetném túl magam azon,...

Hogy tehetném túl magam azon, hogy meg fogok halni?

Figyelt kérdés
Még csak 18 vagyok. Annyi mindent szerettem volna még csinálni, de nem lehet... Folyton csak sírok, de tudom hogy meg kell halnom. Mit csináljak?

2013. aug. 24. 20:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És nincs senki aki megvigasztaljon, néha csak szeretném ha valaki megölelne, ennyi. :(
2013. aug. 24. 20:06
 2/14 anonim ***** válasza:
és miért kell meghalnod???
2013. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Úgy érted a közeljövőben? Beteg vagy?
2013. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,miért fogsz meghalni?
2013. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szívesen részletezném, de igen, beteg vagyok. És ha úgy nézzük már várom is a halált, mert egész nap szenvedek tőle. De nem akarok beteg lenni, egészséges akarok lenni és élni akarok...
2013. aug. 24. 20:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Mennyi időd van még?
2013. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hónapok. de azt hiszem, inkább megölöm magam, mert már nem bírom ezt a fájdalmat... szóval akkor hogy tehetném túl magam rajta?
2013. aug. 24. 20:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Ebben sajnos mi nem tudunk segíteni :(

eg virtuális ölelést azért küldök neked, bár tudom, hogy semmi jelentősége

2013. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha a lélek gyógyulni akar akkor a test is gyógyulni fog.. Tessék harcolni a betegség ellen, tessék lefoglalni magad. Írj blogot a minden napjaidról..

Itt a gyakorin nem fogsz segítséget kapni, mert sajnos a sok kamu kérdések miatt már nehezen hihető ha valaki ilyen kérdést ír ki.

Bevallom a te kiírásod sem tűnik valódinak..

Talán mert pár éve az életem része volt a 14 éves unokahúgom aki rákos volt. Ő küzdött, ő nem panaszkodott, egyszerűen élvezte a napjait.. Ahogy mondta: Nincs arra ideje hogy sajnáltassa magát..

Hál istennek meggyógyult.. Akkor hallottam az orvosától ezt a mondatot

" Ha a lélek gyógyulni akar akkor a test is gyógyulni fog.."

Nem árt neked is megfogadni ezt a tanácsot..

2013. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ha már úgy sincs veszteni valód, menj el egy keresztény közösségbe és kérd, hogy imádkozzanak érted.

nekem a tesóm teljesen meggyógyult, és még rengeteg más emberről tudok

2013. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!