Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tehetném túl magam azon,...

Hogy tehetném túl magam azon, hogy meg fogok halni?

Figyelt kérdés
Még csak 18 vagyok. Annyi mindent szerettem volna még csinálni, de nem lehet... Folyton csak sírok, de tudom hogy meg kell halnom. Mit csináljak?

2013. aug. 24. 20:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ilyesmivel ki viccelődne. Én nem igazán tudom élvezni a napjaimat, amikor fájdalmaim vannak, én nem vagyok olyan erős mint az unokahúgod. Minden esetre köszönöm a válaszokat.
2013. aug. 25. 07:47
 12/14 anonim ***** válasza:
ez nagyon szomorú:((((((((((pedig még csak 18 vagy:( esetleg így utoljára megkérdezhetem hogy mi a betegséged? (nem muszály válaszolni) csak úgy kérdeztem
2013. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azok a dolgok, amiket még csinálni szerettél volna, azok közt van olyan, amit meg tudsz valósítani?

Tedd meg, hogy összefoglalod a céljaidat, mint ahogy a napi tennivalók listáját szokták, és próbáld őket megvalósítani! csak keményen!

2013. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ajánlom a figyelmedbe a spiritualitást és azonbelül nézd meg,hogy mi történik valójábanb,hogy ha meghalsz.attól biztosan jobban érzed majd magad.:)(Persze,csa,hogy ha hiszel benne.)
2013. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!