Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miképtudnám elfelejteni a...

Miképtudnám elfelejteni a történteket?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt elkellet mennem az iskolámbol a költözés miatt emiatt ugye új suliba kelet menem és amint át kerültem egy másik iskolába nos viszahuzodó lettem mert ugye a régi barátaim nem voltak már ott meg uj környezet stb de azért probálkoztam uj barátokat szerezni több kevesebb sikerel majd 1-2 honap után se tudtam barátokat szerezni és emiat nagyon viszahuzodó lettem majd elkeztek a osztálytársaim kötekedni,ütögetni,csufolni meg mindenféle dolgot csinálni igyhát csöndben ültem a padon szünetekben és ugy tetem mint aki alszik vagy nagyon álmos azt gondoltam hátha bákénhagynak igy...de nem csak rosszab lett a helyzet majd 1 évre rá lett 1 barátom legalábbis ugytünt de késöbb kiderült csak kihasznált ugyhogy megint magányos farkas lettem és ez volt 2 éven átt és amint ugye ott elvégeztem a 7-ik és 8-adik osztályt már azt se tudtam ki vagyok valojában teljesen tönkre mentem lelkileg aztán jött a középsuli már vannak ujra barátaim jofejek velem az osztálytársaim de azt a 2 évet 1x üen nem tudom elfelejteni folyton ugyan azok a jelenetek zajlanak le a fejemben már 1 éve.Probátam már szinte mindent, leirni a gondolataimat 1 papira és eléágetni,ki engedni a düht de semmi se használt és fáj lehet hülyén hangzik de nagyon fájnak az emlékek és lassan már kezd megemészteni és sehogy nem tudom elfelejteni, bármere nézek, bármit halok, bármit csinálok csak arra a 2 évre emlékeztet. Felejteni akarok! könyörgöm vki vmit segitsen mert beleörülök már.

2013. aug. 25. 04:24
 1/3 anonim válasza:

sajnos velem is ez a helyzet... gondolom fiú vagy, mivel normális emberek lányokat nem ütögetnek... -_-

én lány vagyok, és ugyanez a szitu. :( csak ez nekem már az egész iskola 8 évében így volt, nem csak 2 évig. én nem váltottam sulit, viszont itt falun vagyunk... :( engem azért nem szerettek, mert a szüleim is, és én is nagy különcök vagyunk. :) én ezt soha nem bántam, hogy más vagyok mint a többiek.

mindig, mindig piszkáltak... összetörték a szívemet. szerencsére testileg soha nem bántottak, mivel én is lány vagyok, és a lányok közösítettek ki... :( a fiúkkal barátkoztam az egész 8 évben. nem kívánom azt a szenvedést senkinek.

:) aztán most nyári szünetben megismertem egy fiut. neki mindent elmeséltem, kisírtam magamat, és minden könnyebb lett. :)

azt ajánlom, ismerkedj! :) keress magadnak egy barátnőt, és mesélj el neki mindent! vagy a szüleidnek! nem ciki sírni! :) mondjuk nekem a szüleimmel miután elmondtam, nem lett könnyebb, de egy próbát megér. vagy akár egy barátnak!

a lényeg, hogy barátkozz, és mondd el neki! saját tapasztalat, hogy az segít! öntsd ki a szívedet, ha kell, sírj, de aztán felejtsd el! :)

2013. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
első vagyok! :) ha van eredmény szólj, de nekem is kiöntheted a szívedet! :)
2013. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LeftBehind ***** válasza:

Engem is végig csesztettek alapiskolában. Azóta kijártam a középiskolát ahol összeszedtem pár embert akiket max havernak tudnék nevezni. Nekem konkrétan a nőkkel való kapcsolatomat tette tönkre az iskola lévén nagyrészt a csajok b*sztattak folyamatosan. Nem tudok megbízni bennük,képtelen vagyok elhinni hogy bármelyiknek kellenék és már végképp beleuntam a sorozatos kudarcokba.


Beszélni én nem tudok senkivel - ugye a barátnő kilőve,haveroknak nem beszélhetek róla (az a pár aki megtudta hogy még mindig szűz vagyok azóta se hagy békén vele),anyám még mindig azzal hitegeti magát hogy velem minden rendben van,apám pedig nemes egyszerűséggel leszarja.


Amit tanácsolni tudnák neked,hogy szokj hozzá. Lehet hogy egy idő után elmúlik,de lehet hogy nem - meglátjuk.


20/F

2013. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!