Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mire véljem a hangulatingadozá...

Mire véljem a hangulatingadozásaimat?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatban röhögök mindenen, szép az élet, a másikban meg bőgök, és teljesen ki vagyok bukva. Ez csak a kamaszpanasz?
2009. okt. 30. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kamaszkorban vagy, akkor lehet, igen, hogy csak ahogy mondtad találóan "kamaszpanasz". A hormonváltozás okozza.


De ha már nagyon zavar, beszélgess el egy pszichológussal.

Lehet bipoláris depresszió is.

Erről itt olvashatsz pl.:

[link]

2009. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is teljesen így vagyok vele. rengeteget sírok de vmikor pedig teljesen 1000-el pörgök. Ha "álmodozó" vagy akkor valószínű ez az ok. legalább is szerintem, mert én erre jutottam, hogy mind ez amiatt van hogy egy más világban is élek, és mivel tudom hogy az az élet lehetetlen amiről álmodom, gyakran mélypontra kerülök. Bocs ha kicsit érthetetlenül fogalmaztam.
2009. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!