Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ha kiderülne, hogy...

Mit tennél ha kiderülne, hogy HIV fertőzött vagy?

Figyelt kérdés

Mert ugye ma már gyógyszerekkel akár 20-30 évig is élhetsz még... de hogyan? Szex nélkül...?

Hogy bírnád?

És mit változtatna ez az életeden még?


2009. okt. 31. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
öngyilkos lennék.
2009. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

én szerintem elősször fel se fognám utána magamba zuhannék :/

hát igen fura lenne szex nélkül, de inkább, mint hogy bárkit is megfertőzzek

undorító az, ha vki tudja magáról hogy beteg és ugyanúgy lefekszik másokkal:S:S

amugy szerintem én élnék ugyanúgy tovább, bele kell törődni hisz úgyse tudnék mit tenni neki, nemtudom meggyógyítani magam

2009. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
én meglepődnek, mert szűz vagyok ^^
2009. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

még akkoris lehetsz az, ha az anyukád elkapta

(Y) szal grat ha szűz vagy

2009. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Fú, annyira magamba zuhannék, talán az öngyilkosságot is fontolgatnám... Ha tudom, kitől kaptam el, annak mindenképp szólnák, hátha nem is tudja magáról. És persze értesítenék mindenkit, akivel kapcsolatom volt, hogy nézessék meg magukat. A szexet nem felejteném el, védekeznék, de természetesen a párom tudna a betegségemről, nem titkolnám előtte.
2009. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Magamba zuhannék persze, de aztán megpróbálnám elfogadni, hogy nekem ennyi adatott. más egyebet úgyse tehetnék... bár elég pocsék életem lenne, még se férjem se gyerekem, ha meg hiv fertőzött lennék, ezekről le kéne mondanom... szerintem az életem hátralevő részét azzal tölteném, hogy művészkocsmákban filozofálgatnék hasonló dekadens alakokkal hajnalig és innék.
2009. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnék valamilyen módon meggyógyulni! Biztos, h nem tudnék beletörődni. Új kutatások, alternatív módszerek...stb.
2009. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Desztilláltatnék 200 ezer dollárt és beadatnám magamnak vakcinaként. Eric Cartmanék is így gyógyultak ki az AIDS-ből:D
2009. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
65%
Elbújnék az emberek szeme elől!
2009. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Britanniában volt egy öngyógyuló AIDS-es. Tanulmányoznám az esetét, esetleg személyesen is megpróbálnám felkeresni, kifaggatnám részletesen,hogyan táplálkozott, mit szedett, mit csinált.
2010. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!