Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan becsüljem önmagam, ha...

Hogyan becsüljem önmagam, ha ezt másoktòl sem kaptam meg?

Figyelt kérdés
Mindìg bizakodò voltam ès vidàm, szerettem az èletet, normàlis voltam màsokkal. Sorozatban êrtek a kudarcok mind az emberi kapcsolatok mind a munka terèn de nem adtam fel. Mindig pròbàltam kihozni magambòl a maximumot de nem volt elèg. Nem tudom hogyan becsülhetnèm önmagam ha mindìg azt èreztettèk velem hogy kevesebb vagyok màsoknàl. Sikerèlmêny nèlkül nem tudom mit gondolhatnèk.
2013. aug. 31. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mások negatív kritikáival csak akkor törődj, ha azok építő jellegűek! Ha úgy érzed, te tényleg mindig, mindent megtettél és törekedtél a maximumra, úgy a munka terén, mint a kapcsolatokban, mégis mindig csak megbántottak vagy lenéztek, akkor nem benned van a hiba. Ilyen ez a társadalom. Kevés ember szavára lehet adni. Próbáld olyan emberek társaságát keresni, akik adnak a szavadra figyelnek rád, és nem néznek le - az ő építő kritikáik sokkal többet fognak érni, mint a rosszakaróké.
2013. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen :)
2013. aug. 31. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:

ez öngerjesztő folyamat. amíg nem szereted magad, mások sem fognak.

szóval a megoldás: szeresd magadat, és mások is szeretni fognak.

2013. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!