Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek gáz egy 14éves...

Szerintetek gáz egy 14éves összetört lelkű srác akinek nem volt 3hétnél hosszabb kapcsolata és többen alázták meg és vágták földhöz. I?

Figyelt kérdés

oda süllyedtem h már gondolkoztam h öngyilkos legyek e? aszerelem már sokszor cserben hagyott mert mindig van aki jobb nálad ez igy normális de elegem van hogy mindenki kihasznál.önbizalmam nincs ,ga mosolygok az is csak álarc mert belül sírok mindenki engem kemény ,vagány srácnak ismer de nem tudják az igazat , ami az hogy nem merem elmondani ami bennem van ezért évente 4szer 5ször összeomlok és hetekig depressziós leszek aztán jön ált. egy lány aki szeret de mégis elhagy ha az igazat megtudja , h én érzékeny már széttört, nem egyszer földhözb@$Zott fiú vok . kellene valaki aki megért mert én most vagyok a mélyponton. már a zenéim is csak sum41 pieces ből , secondhand serenade fall for you ból és hasonlókból áll . kell egy lány aki megért és támaszt nyújt mert eddig bírtam bújkálni az igazság elől ,eddig tudtam adni a komoly de humoros jófej ,magabiztos fiút


privátba ha érdekellek pesti vagyok örs vezér terénél



2013. szept. 1. 21:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ne izgulj, kinövöd...
2013. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ajánlom a system of a down-t
2013. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
még összesen nem éltél annyit, amit én egyhuzamban töltöttem egy kapcsolatban. 14 évesen nem kell így kétségbeesni, normális esetben ilyenkorban még nem "hosszabb kapcsolat" kellene, hanem tanulni, sportolni, felkészülni a felnőtt életre. hogy lehessen egészséges, jó kapcsolatod, és nem zavaros kis bugyuta kapcsikák, félig gyerek lányokkal....mert gondolom, nem 20 évesre gondoltál
2013. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jól mondják,majd kinövöd.
2013. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy közhely, de előbb saját magadtól kell jól/jobban érezned magad és nem egy lánytól. Akkor talán sikerül olyan lányt találni, aki tovább melletted marad. De a lényeg, hogy egyedül (persze családok és barátok mellett) is jól érezd magad a bőrödben. Szerintem egyébként nem nagy tragédia, ha valakinek nincs 14 évesen hosszú kapcsolata. Legalábbis a mi időnkben ez nem volt fontos. Még sok időd van ismerkedni meg minden másra is.
2013. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát b_zdmeg ha magadat adnád, akkor beléd szeretne egy lány aki tényleg téged szeret!

Herótom van amúgyis a megjátszós emberektől.

F

2013. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

2. válaszoló ! ismerem

megvan a lonely day


többieknek meg mondom , hogy lehet hogy ti sikeresek vagytok ilyenben de kell egy lelki társ aki igazán megér

2013. szept. 1. 21:15
 8/12 anonim ***** válasza:
túl $zaros vagy még az ilyen dolgokhoz öcskös
2013. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
öcsi :)) kevesebb tv,internet mert elnyalta az agyad :) Afrikában éheznek te meg ilyen tunya f"sz dolgok miatt nyavalyogsz :)szegyelld magad
2013. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gyémántlány ***** válasza:
Ha önmagadat adnád, és nem a "humoros, jó fej srácot" talán találnál egy lányt, aki nem a "humoros jó fej srácot"" keresi, hiszen abból ezer van, hanem a különleges, egyedi fiút aki belül vagy. Önmagáért szeretni valakit könnyebb, mint azért az emberért, akinek álcázza magát.
2013. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!