Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg tud változni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg tud változni egy srác aki mindig csajozott, soha nem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Még az egyetem alatt ismertem meg egy srácot, akivel nagyon jóban voltunk, de nem történt köztünk soha semmi. Eléggé sok lánnyal volt egy éjszakás kalandja, azonban komoly kapcsolata nem volt soha.

Most egy buliba összefutottunk és flörtölgettünk, csókolóztunk, utána többször elmentünk vacsizni, filmet néztünk nála tökre jó volt. Azt mondta h ő szeretné ha megpróbálnánk együtt.

Érzem h nekem is egyre fontosabb.

23L


2013. ápr. 24. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, megtudnak változni az emberek ha van kiért! Én régen bunkó voltam mindenkivel és szartam az egész életemre, majd új osztályba kerültem ahol szinte első látásra szerelmes lettem egy csajba, és amióta az vagyok belé teljesen megváltoztam.. Szóval szerintem próbáljátok meg!

17f

2013. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre nincs garancia. A válaszom egy határozott talán.


volt egy lány ismerősöm azaz több is az 1-ik azt hitte a kedvéért megváltozik és vele marad a pasi hát nem maradt..


volt egy másik akibe viszont belezúgott egy ilyen srác neki szerencséje volt azóta van egy gyerekük is.

2013. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszer meg fog dugni téged is, ha jó volt veled, akkor többször is, aztán otthagy.
2013. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen megtud változni, ill egy idő után lecsillapodik!

Tapasztalatból mondom ugyanis fiatalságom csúcsán habzsoltam az élet adta örömöket, minden nekem tetsző alkalommal éltem, megsem tudnám mondani a sokszor csak röpke kapcsolataim számát. Akkoriban talán a kíváncsiság, vagy a tapasztalatszerzés hajtott ami mára nyomtalanul elveszett igaz, hogy ekkora betöltöttem a 30-at.

A bátyám totál ellentétem, ő ugyanis 16 évesen megismert egy csajt majd 12 éven keresztül rá sem nézett másra, egészen agyűrű húzásig. Ott megtorpant, mondván ő még nem is élt, és azóta azt az utat járja amit én 20-on évesen!

2013. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, nyilván egyszer mindenkinek ki kell élnie magát!
2013. ápr. 24. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!