Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lennétek bizonytalanok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lennétek bizonytalanok ha egy 31 éves srác akinek nem volt komoly kapcsolata éppen vedletek szeretne összejönni, komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 21:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem szoktam vedleni,így nem érint a dolog.
2013. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
jaj francba.. bocsának, na :/
2013. máj. 9. 21:18
 3/19 A kérdező kommentje:
*t .. nem tom mi bajom, nem tudok írni ma este
2013. máj. 9. 21:18
 4/19 anonim ***** válasza:
De, ez azert mar idos ahhoz h ne legyen tapasztalata...nalam kizart lenne
2013. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Na, akkor az "őszinteség mindenekelőtt" kérdése is letudva, kedves 4-es!
2013. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon bizonytalan lennék... de azért elbeszélgetnék vele, megismerném. Nem feltétlenül az ő hibája, lehet csak olyanokat fogott ki, akivel nem volt értelme komolynak.
2013. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azt mondja sosem sikerült, mert nem vették komolyan, nem vonzódtak hozzá akikkel találkozott...nem csúnya, nekem tetszik nagyon megfogott benne valami, de van pár dolog ami miatt tény hogy sokak egyből visszautasították)
2013. máj. 9. 21:54
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi az a pár dolog, Én se vagyok sokkal jobb helyzetben, szóval tudom, hogy milyen ez.
2013. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
"Mi az a pár dolog?"
2013. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát hogy tartósan sérült az arca pl
2013. máj. 9. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!