Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti elítélnétek vagy...

Lányok! Ti elítélnétek vagy inkább megbecsülnétek, ha egy olyan közel harminc éves srác kezdeményezne nálatok, akinek még nem volt kapcsolata, és ebből eredendően valószínűleg szűz?

Figyelt kérdés
Bennetek milyen negatív előítéletek alakulnának ki az illető testi vagy lelki tapasztalatlansága(i) miatt?

2013. jún. 18. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
50x tedd még fel istenem -.- élettelen
2013. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem ítélném el, meg sem becsülném. Először is amúgy egyáltalán nem kell neked megemlíteni az ismerkedés szakaszában ezt a tényt!!


Az más dolog, hogy szerintem valami le fog ríni rólad.... és itt jön a képbe a dolog hogy óó nem baj ha szűz vagy, el nem ítélendő, de ha egyszerűen nem vagy azoknak a férfias tulajdonságoknak birtokában, amire egy nőnek szüksége van, nem fogsz kelleni. Mert egy felnőtt nő szerintem nem akar 30 éves kora körül egy férfivel a szex alapjaival szórakozni...


Szinte biztos hogy valami kulturális-gondolkodásbeli-személyiségbeli különbség miatt nem illenénk össze.

2013. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menny el kúrvázni!
2013. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha egy pasinak 30 évesen még nem volt kapcsolata és szűz is,ott valami nincs rendben. Nem kezdenék bele így egy kapcsolatba az biztos. 25/N
2013. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel én is hasonló helyzetben vagyok, sőt még idősebb is vagyok a kérdezőnél, ezért sajnos nekem is égető ez a probléma. Sokszor gondolkoztam már ezen én is.

Hát, én végülis egyrészt megértem a lányok, nők véleményét és hozzáállását, mert ez a mai világban enyhén szólva nem egy szokványos dolog, de ez azért mégis elszomorító, erre lehetne azt mondani, hogy nem látjuk a fényt az alagútnak a végén. Jó, nem is kell hazudni, mert akik nem akarnak ilyen férfiakat, akkor ezzel nem tudunk mit kezdeni, bele kell törődni. De remélhetőleg ez korántsem minden lányra, nőre igaz. Hiszen aki tényleg meg akar ismerni valakit, és ebből kifolyólag szeretettel, megértéssel, türelemmel viszonyul a másik félhez, akkor nem az illető szüzessége kell, hogy "perdöntő" legyen ebből a szempontból nézve! De nyilvánvalóan nem is az ismerkedésnek a legelején kell ezzel a dologgal előjönni.

Tehát, arra valóban nem nehéz rájönni, hogy "valami nincsen rendben" velünk, ilyen emberekkel; de ez az áldatlan helyzet lehet, hogy nemcsak az illetőnek a hibája. Nálam elismerem, hogy nagyrészt én vagyok az oka, pontosabban fogalmazva a belső tulajdonságaim, de korántsem kizárólag. Viszont ha úgy vesszük, akkor talán nem is én, mert hiszen nem tehetek arról, hogy ilyen személyiséggel születtem.

Ahhoz, hogy valaki erről alapos, mély szintű véleményt tudjon mondani, jól kellene ismernie egy ilyen helyzetben lévő személyt, mert így csak találgatni lehet, sötétben tapogatózni. Ez összetett dolog, sok minden lehet ennek az egésznek az oka. Az enyém azt hiszem, egy tipikus esetnek mondható, sajnos rossz lapokat kaptam a sorstól, hogy ilyennek születtem.

Fizetős lányhoz egyelőre nem megyek. Hogy miért nem, ez összetett dolog. De lehet, hogy valamikor a kényszer rá fog vinni.

2013. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
30 évesen szűz? nanee..az sztem ultra gáz :S nem tudom megérné-e, de ezt csak te tudod eldönteni igazán...
2013. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
75%
mi az hogy gáz?! kedves #6os veled van a baj,ha szerinted ez gáz! durva lesz,amit most mondok,de régebben a legtermészetesebb dolog volt a házasságig tartani a szüzességet (ahogy én is szeretném),és az olyanok mint te (mert gondolom akkor már nem vagy szűz) tartották "gáznak"! ha te ennyit érsz,akkor ez van... aki azzal jön,hogy más idôk vannak,annak igaza van,de azért semmi képpen nem lehet megvetni egy embert,mert tartja magát a reégi szabályokhoz (ami helyes) .kedves kérdezô nincs abban semmi,ha még szűz :) . szerintem örülj neki,mert ha nem egy csúnya ember,akkor van valamennyi erkölcs.
2013. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
58%
Olyannál van max esélye,aki szintén így gondolkozik. Más nő nem kezdene vele szerintem.
2013. jún. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem jönnék össze egy olyan pasassal, aki kétszer annyi idős, mint én :D
2013. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!