Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azthiszem új életet kellene...

Azthiszem új életet kellene kezdenem de a sok baj mellett nem tudok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Honapok ota nem tudok mit kezdeni magammal olyan dolgok tortentek az eletembe amit nem igazan tudok megemeszteni,amikor a barataimnal vagyok jobban erzem magam , de most velzk se tudok a nap 24orajaba lenni , ugy erzem mar neha hogy senkisem ert meg pedig nagyon sokan melettem vannak , de elvesztetten a regi enemet es nem talalok vissza , regen egy vidam talpraesett csajszi voltam , most barmi tortenik hetekig szomorkodok , osszeszeretnem szedni magam de ugy erzem nem negy mert az utobbi idobe jo nem tortent velem csak a baj ert , felek hogy elveszett egy lelek vagyok. s nem tudom mar mit csinaljak ... neha ugy erzem hogy mar csak az alkohol es a cigi segithet , tudom hogy rossz az agyam tudja hogy rossz de a lelkembe csak ez hoz megnyugvast ...
2013. szept. 5. 00:11
 1/2 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Tudom miről beszélsz és hogy mit érzel. A probléma ott kezdődik hogy történnek veled sorban ezek a megemészthetetlen dolgok és a nehézségek, majd ott folytatódnak hogy belelovalod magad és sajnálod magad. Kérlek ne érts félre nem rossz indulatból mondom hiszen mondtam, ezeken én is keresztül mentem. Csak úgy tudsz túllendülni ezeken a gondokon ha elfogadod őket majd megfogadod hogy változtatsz. Keress magadnak valakit akire felnézhetsz, aki inspirál aki egy olyan képet mutat neked amit te is szívesen elérnél.(Sandra Bullock,Eva longoria-Gabi Solis) Olyat aki segít vissza találni a talpraesett énedhez. Ha belelovalod magad abba hogy neked mennyire rossz és te ezt már nem bírod akkor nincs javulás. A szavaknak ereje van. Nem mindegy hogy mit mondasz ki a szádon. Azt hogy " Nem megy nekem ez, én egy rakás szerencsétlenség vagyok" vagy azt hogy "Igenis képes vagyok megcsinálni, új életet akarok kezdeni" Mert hidd el képes vagy rá! Egyszer már megcsináltad, most is menni fog! Egy életet van! Ne pazarold el arra hogy feleslegesen szomorkodsz egy olyan dolgon amin már régen nem kéne. Kapd össze magad és keresd kitartóan a régi énedet mert IGENIS KÉPES VAGY RÁ! Nem vagy te semmivel sem kevesebb mint bárki más! Hajrá!

2013. szept. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolo ! Te biztos egy nagyon jo ember lehetsz mert igy meg senkisem hatott meg koszonom ! Es torokszem hogy mindenjol alakuljon !!
2013. szept. 5. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!