Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek a változó szenvedél...

Mit tegyek a változó szenvedélyek ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma egy osztálytársam mesélte hogy mikor fiatal volt egyfolytában jöttek a szenvedélyek meg minden.És én is ezzel küzködök régóta. Szóval volt hogy 1 hónapig nagyon érdekelt a piszchológia, olvastam utána meg minden, csak az járt az eszemben utána abbahagytam. Volt hogy 3 hónapig csak a cigizés meg a szivarok érdekeltek, csak az járt a fejemben aztán abbahagytam. Volt amikor csak a nők érdekeltek, hogy hogy nézek ki, hogy tetsszek nekik. Volt amikor energiaitalok érdekeltek, volt amikor telefonok. Szóval jöttek-mentek a szenvedélyek, és ez ellen mit lehet tenni hogy ne pazaroljam így el az életem? Nektek is vannak ilyenek? Most 15 vagyok, jelenleg graffitizek 1 hónapja, úgy néz ki az nagyon érdekel, italokat keverek (azt viszont évek óta) és gyülekezetbe járok, az is évek óta érdekel.

Egyébként szerintem a magány ennek az oka, mert én olyan személy voltam akit sokan kedveltek de belül mélyen magányos voltam.

Köszi hogy elolvastad, várom válaszod :)


2013. szept. 5. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A Te korodban az teljesen normális, hogy 1000 dologba belekapsz, aztán ugyanavval a lendülettel együtt abba is hagyod. Ez még nem a döntés és elköteleződés időszaka.


Üdv R.

2013. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!