Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy 'jobb' ember szerethet...

Egy 'jobb' ember szerethet egy 'rosszabbat'?

Figyelt kérdés
Jobb alatt azt értem, hogy pl. jobb (anyagi és egyéb) helyzetben van, népszerűbb, szebb, nem beteg, stb... Rosszabb alatt meg egyértelműen ezek ellentétét. Igen, ez most főképp egy saját eset, van valaki aki úgy néz ki, érdeklődik irántam nagyon szépeket mond, meg tényleg, mintha törődne velem, nem zavarják a bajaim se (állítása szerint). De komolyan, ő tipikusan az a pasi, aki bármelyik nőt megkaphatná, izmos, jóképű, népszerű. Miért akarna engem? Vagy csak addig míg nem jön jobb? Kicsit visszahúzódó ő is, szóval csak addig jó vagyok neki amíg nem talál valaki mást? Olyan feelingje van ennek.. mit akarna velem, egy ilyen szerencsétlen, beteg, csúnya, fiús lánnyal egy olyan férfi? 18/L

2013. szept. 6. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem lehetmeg megmondani, hogy ő mit akar (mert honnan is tudhatnánk?)

De simán lehetséges, hogy megkaphatna akármilyen nőt,de te kellesz neki.

2013. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
95%
Simán előfordulhat, nem nagyképűségből de az első barátnőmmel mi se voltunk egy kategória.. Sőt több ilyen kapcsolatot is ismerek.
2013. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Meglehet, hogy ő máshogy lát téged, mint te saját magad. Adj egy esélyt a boldogságnak, sokat nem veszthetsz!
2013. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Zsófi te vagy az?
2013. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azta, mindhárom válasz 15:06-kor :D köszi a válaszokat, hát igaz végül is veszíteni nem veszíthetek semmit, max jól átb**sszák a fejemet, de azon túlteszi magát az ember. :) kicsit rosszul érezném magam ha végül összejönnénk, az emberek biztos azt gondolnák hogy egy ilyen jó pasi miért jár egy ilyen rondasággal :( de végül is nem az ő véleményük számít.. gondolom
2013. szept. 6. 15:08
 6/10 A kérdező kommentje:
és nem vagyok Zsófi ^^"
2013. szept. 6. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szerethet, épp azért, mert nem vagy tökéletes. Ezért vagy tökéletes. Én egyszer egy potenciálisan halálos beteg lányba szerettem bele. (Tehát a betegsége végkimenetele halál is lehetett, de nem 100%-os valószínűséggel.) Aztán mikor meggyógyult, ő babrált ki velem, de ez egy dolog, a lényeg, hogy lehetséges. De azért legyél óvatos, lassan nyisd ki a szíved...
2013. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem attól függ, hogy mennyi pénze van, milyen ruhában jár, mi a munkája.

Egyáltalán nem rosszabb az az ember, aki beteg vagy bármi más van vele. Akármilyen emberre mutatsz rá, nem jobb és nem rosszabb nálad. Nem több, és nem kevesebb nálad. Senki!

Neked súlyos önértékelési problémáid vannak. Hogy mersz magadról olyat állítani, hogy "szerencsétlen, beteg, csúnya, fiús lány". Mit vársz az élettől, ha így gondolkodsz magadról, egy másik embert meg jónak nevezel, mert van pénze.. pff...

2013. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én se látok mást se kevesebbnek, se jobbnak mint mások, csak azért mert szegényebbek... én csak magamat látom rosszabbnak..
2013. szept. 6. 20:25
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

De miért?

Valaki azt mondta neked, hogy rosszabb vagy másoknál?

Jól érzed magad így, hogy ezt gondolod saját magadról?

Szerinted érdekel bárkit is, hogy te mit gondolsz magadról? El kell keserítselek.. senkit sem érdekel. És pontosan ezért kellene elfogadnod magad minden téren. Érezd magad jól a saját bőrödben, mivel magaddal kell együtt élned a nap 24 órájában életed végéig. Bőven elég elfogadni a többi ember hülyeségét, ne kelljen még a saját lényeddel is szembeszállnod.

Az eredeti témára visszatérve, ne agyalj azon, hogy miért téged szemelt ki. Ne legyenek előítéleteid. Szóval nem kell spekulálni, de nem is kell mindent elhinni, amit mond. Ha azt mondja, hogy szép vagy, vagy ha azt mondja csúnya vagy, az az ő dolga, az ő elképzelése az ők kis agyacskájában. Te tudod, hogy szép vagy, és ennyi. A többivel nem kell foglalkozni.

2013. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!