Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék ha irreális...

Mit tehetnék ha irreális álmokat kergetek?

Figyelt kérdés
Nem lehetetlen dolgok, de az esély olyan minimálisan kicsi hogy az kimondhatatlan. Már egy jó ideje csinálom napi rendszerességgel, de csak most mint egy villámcsapás eszméltem rá. Éppen képzelegtem ilyen dolgokról, fel se merült bennem hogy erre szinte semmi esély nincs, és egyszer csak bummm... Tökre lehangolt a dolog. :(
2013. szept. 15. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mik ezek az álmok?
2013. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress reális álmokat.
2013. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző,ez teljesen nyilván való volt,de nem fog segíteni a kérdezőnek.

Szóval,tényleg,mik ezek az álmok?Mert lehet hogy nem is olyan elérhetetlenek.

Nekem is szinte csak irreális álmaim vannak,ha így könnyebb neked,megosztok egyet-kettőt nyilvánosan:)

Szeretnék egy hatalmas,genetikailag kezelt húsevő növény ültetvényt a házam elé.Nem tudom miért,de elég brutál lenne:D

És szeretnék keresőútra indulni hogy titkos iratokat és kódexeket találjak,és titkos rendek legyenek a nyomomban.

Meg szeretnék egy saját démonhadsereget(még latint is elkezdtem hozzá tanulni)

Szóval mik a te irreális álmaid?:D

2013. szept. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ezzel ugyanígy vagyunk. :) Nekem is ilyen álmaim vannak, de én imádok álmodozni, bár néha tényleg lehangoló, amikor ráeszmélek, hogy sosem fog teljesülni.

Én szupermodellként szeretnék befutni, kiköltözni Amerikába, és összejönni Leonardo DiCaprio-val. Eleve nincs karakteres arcom, se pénzem, és ráadásul még 23 évvel idősebb is nálam. :D

A másik pedig szintén egy hírességgel kapcsolatos. Szeretnék anyanyelvi szinten tudni svédül, majd a világ legjobb DJ-i között lenni... igen, Avicii. :D

Meg még van rengeteg olyan álmom is, ami nem sztárokkal kapcsolatos, de nincs kedvem leírni őket. xd

Szóval hidd el, nem vagy egyedül.

15/L

2013. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!