Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék megfelelni mindenkin...

Szeretnék megfelelni mindenkinek, de nem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és pont most vagyok abban a korban hogy nem tudom ,hogy a felnőtt vagy a gyerek világ vonz e jobban.. szeretnék megfelelni a felnőtteknek de ők nyilván a felnőttesebb oldalamat kedvelik jobban,de a barátaimmal nem tudok komoly maradni. Úgy szeretem leírni hogy xd de miután leirom bűntudatom támad hogy ez ciki,nem menő stb.. tudom hogy ez betegesen hangzik de szerintem skrizofén vagyok vagy legalább is személyiség zavarom biztos van.. :-DDD
2013. szept. 16. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nem skizofrénia, ebben a korban nagyon sokan érzik így, semmi bajod nincs.. egyszerűen csak felnőttesen akarsz viselkedni de amikor meg a barátaiddal vagy még gyereknek érzed magad. ha meg akarsz felelni mindenkinek (ami ugye lehetetlen, mint tudjuk), akkor viselkedj annak megfelelően akivel éppen vagy. ha felnőttekkel, akkor felnőttesen, a barátaiddal meg 'gyerekesen', és ennyi. majd ha idősebb leszel akkor eldöntöd hogy teljesen komoly felnőtt akarsz-e lenni, vagy egy kicsit gyerekesen felnőtt, mert hidd el megfér a kettő egymás mellett.
2013. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

dehogy vagy, nincs neked semmi bajod:D

annyi a lényeg, hogy ne gondolkodj el azon, hogy mások mit szólnak vajon a tetteidhez.. ha a haverokkal vagy, akkor ikszdézz, ha a felnőttekkel, akkor meg komolykodj


nem mintha a felnőttek nem lennének ugyanebben a problémában... egy nem kiégett felnőtt ha tehetné olyan idétlen lenne mint egy 10 éves... de mit szólnának hozzá a felnőtt társai?:D

2013. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Add önmagad, csináld azt, ami a te értékrendednek megfelel.

Én már majdnem azon a szinten vagyok, jó úton haladok afelé, hogy csak azoknak a véleményére adjak, akik érdekelnek.

2013. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!