Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az rossz szerintetek ha 13...

Az rossz szerintetek ha 13 évesen rocker akarok lenni és már úgy is öltözök?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok és rocker szeretnék lenni de mindenki el ítél ezért! Nem vagyok fiatal hozzá??? pop kedvelők kíméljenek!

2013. szept. 19. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Rockerek első számú szabálya: Lesz@rod mindenki véleményét!!!

Pont azért vagy más, mint a többi ember, mert nem akarsz olyan lenni, mint ők!


Amúgy nem is értem ezeket az ilyen kérdéseket...

2013. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy is fogalmazzam meg?

Az hogy valaki "rocker" nem abból áll, hogyan öltözködik, füstöl e mint a gyárkémény, vagy iszik mint a gödény. Az, hogy te szereted a rock zenét, a Metallicát, AC/DC-t, Iron Maident, Disturbedet stb... nem ítélheti el senki, hiszen te hallgatod nem ők.

Viszont ha mondjuk te full fekete ruhában akarsz járni, láncokkal, tetkókkal, pirszingekkel abba csak a szüleid szólhatnak bele ebben a korban. Nem hibáztathatod őket ezért.

Nem korai hogy szeresd a rockot (én kicsi koromban is hallgattam Kisst). Az viszont szerintem még korai, hogy acélbetétes bakancsban masírozz végig az útszán és bőrszerkóban.

A hajadat elkezdheted növeszteni (ha szeretnéd), de a ruhákat fogd vissza még. Hordj sötétet, esetleg feketét.

Ha majd vállalsz diákmunkát és megkeresed a pénzt a ruhákra amiket te veszel meg és nem a szüleid akkor mutatkozz meg.


Nem tudom mennyire akarsz belemenni a témába, Marilyn Manson féle akarsz lenni vagy inkább David Draiman féle?

2013. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is 13 éves vagyok (lány)... és vérbeli rocker. Nem értem, mi a probléma. Egyáltalán nem gáz, ha szereted a rockot, szerintem sokkal jobb, mintha azokat a nyomi számokat hallgatnád és a plázában mutogatnád a pofádat xD
2013. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne rossz? Úgy öltözködik, ahogy akar, engem nem érdekel.
2013. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, 13 évesen lettem rocker (azaz 2 éve) és mindenki furin nézett rám először, de leszartam őket és most elfogadnak olyannak, amilyen vagyok. És attól még, hogy rocker vagy, nem kell csúnyán nézni másokra, vagy ilyesmi.
2013. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A rock egy életérzés, teljesen független a korodtól, magyarul nem hiszem hogy túl fiatal lennél hozzá. :)

Azzal sincs probléma, hogy az öltözködéseddel is kiakarod mutatni ezt, más kérdés, a szüleid belemennek-e egy jó kis acélbetétes bakancsba, vagy még várni kell rá pár évet. Arra viszont készülj fel, hogy sokan piszkálnak és beszólogatnak majd emiatt (még annal is inkább mint most), de ha te így érzed magad jól a bőrödben, és úgy érzed, igenis ez vagy TE, nem fog érdekelni különösebben más véleménye. :)

2013. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Én is rocker vagyok, sz*rom le, ki mit mondd... kutyalánccal meg vezérlőlánccal (kocsi motorjáról leszedett lánc) az oldalamon járok mindenfele... mindenki leszól még a városban is, hogy mi ez a sok kutyalánc? bemutatok nekik, és elmegyek, szarom le más véleményét... ennek pont ez a lényege, lesz*rod más véleményét.

és ez a kérdés alapból egy nagy hülyeség így...

13/F

2013. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A rockerség nem főképp az öltözködésben mutatkozik meg.

A rockerek lesz@rják mások véleményét és azt, hogy ki ítéli őket el és miért.

A másik dolog meg, hogy ehhez a dologhoz nem lehet fiatalnak lenni. Szereted ezt a zenei műfajt? Akkor hallgasd ezt. Rockeresen öltözködni meg ráérsz majd 1-2 év múlva is :)

2013. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
15%
Én mondjuk nem rocker szeretnék lenni de úgy öltözök :) 13/L és szerintem egyátalán nem rossz.És szólj vissza azoknak akik elítélnek mert nincs joguk hozzá.A te döntésed és ebbe csak a szüleid szólhatnak bele. :)
2013. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi az h túl fiatal???Én négy évesen lettem rocker...és olyan sincs h még nem jarhatsz ilyen meg olyan ruhákban...én is bakancsban járok,iron maiden-es poloban meg terepszinu gatyaban.Sokszor megbamulnak az utcán,de nem érdekel,magasrol teszek rájuk.A barátaim elfogadnak olyannak,amilyen vagyok és nekem ez bőven elég...

12/l

2013. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!