Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már különösebben nem érdekel...

Már különösebben nem érdekel semmi, és várom a halálomat! Depressziós vagyok? Mert szerintem nem!

Figyelt kérdés
Nem vagyok egész nap rossz kedvű, inkább közömbös.Nem tudok semminek se IGAZÁN örülni és semmi sem okoz igazi fájdalmat.Úgy általában nem szeretek élni, várom a halálomat, de öngyilkos még biztos nem leszek,hiszen nem akarok senkinek sem fájdalmat okozni.Nem érdekelnek az emberek, sőt sokszor nagyon idegesítenek, csak a családomat szeretem.Egyedül szeretek a legjobban lenni, olvasni és zenét hallgatni. Nagyon sok "komoly" dolog érdekel, és tudom, hogy az átlagnál széleslátókörűbb vagyok, ez nem beképzeltség, ez az igazság. Viszont mivel sokat gondolokdok, ezért sokkal jobban átlátom a dolgokat és szomorúbb vagyok.Azóta érzek így, mióta elvesztettem valakit és nagyon megváltozott a gondolkodásom.
2009. dec. 11. 15:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Mióta elvesztettem ezt a valakit, nagyon átértékelődtek bennem a dolgok, és úgy érzem, lelkileg felnőttem.
2009. dec. 11. 15:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor vesztettél el és kit? Szal mióta tart? Egy hete, több éve, kisgyerek korod óta....
2009. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

velem is ez volt megakartam hallni és azért nem lettem öngyilkos mert tudtam hogy fájdalmat okoztam volna vele pár embernek nem sok csak 3 ember de miattuk nem tettem meg minden napom szar volt szomorú voltam de most itt vagyok, boldog vagyok és azzal akit elvesztettem

Sok szerencsét!

2009. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

azt még elmondom hogy engem is sok komoly dolog érdekel és én is sokat szoktam gondolkodni és amikor velem volt ez akkor én is egyedül az elsötétített szobámban voltam

2009. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Hatásvadász. Ha nem érdekelne semmi és várnád a halálod (ha-ha) akkor nem netezgetnél, nem tennéd fel a kérdést, mivel nem érdekelne hidd el.
2009. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó: ha te tudnád, hogy mennyien vannak hasolnó helyzetben... Akkor biztos nem mondogatnál ilyeneket.

Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok mint te, kedves kérdező. Már azt hittem, hogy én vagyok az egyedüli, aki hasonlókat érez. Csak a szűk családom tart életben. Ha nem lenne senkim, már biztosan nem lennék. De rájöttem, hogy a halál nem megoldás, Te se folyamodj hozzá!

Én éppen azon munkálkodom, hogy minél több olyan elfoglaltságot találjak, ami örömöt okoz nekem. Neked is ezt javasolnám, mint "sorstársad".

2013. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!