Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon csúnya gyerek voltam...

Nagyon csúnya gyerek voltam és nem merem senkinek megmutatni a gyerekkori fotókat se a páromnak, se a barátaimnak. Elfog múlni ez a gátlás valamikor?

Figyelt kérdés
Ne röhögjetek ki, de most komolyan! A hajam is gáz volt, de hogy a fogaim hogy néztek ki... Amikor még nem voltak szabályozva. Tudom, anyáméknak én voltam a legszebb de azért mondhatták volna hogy csukott szájjal mosolyogjak. Az meg csak hab a tortán hogy még kövér is voltam. Mondta már a párom is hogy mutassak képet milyen voltam régen, de egyszerűen nem merem, remélem értitek....
2013. szept. 22. 16:14
 1/9 anonim válasza:
Hát igen, olykor ciki az ilyen.Nekem is voltak időszakok amikor azt hittem huh de menő vagyok, de így visszagondolva, halál ciki voltam :) Figyelj, olyan voltál, aztán átváltoztál.Inkább légy arra büszke hogy most milyen vagy.Ami egyébként nem biztos hogy pár év múlva tetszeni fog az akkori énednek :)
2013. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Párod a jelenkori énedet szereti... a régire csak kíváncsi...


És is pont ilyen voltam, benne a kép az albumban, jót röhögünk rajta. :D

2013. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak gázos gyerekkori képei, nekem is.

De már nem úgy nézek ki, és te sem.

Semmi ciki nincs benne, legfeljebb röhögtök egy jót, és ennyi.

2013. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha változtál előnyödre, inkább mutast meg. Büszke is lehetsz magadra.
2013. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal viccesebbek és érdekesebbek a " miből lesz a cserebogár" jellegű képek.!:) De komolyan. A szép kisgyerekek laposabbak.
2013. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A te gyerekkori képeid valószínűleg téged rettentenek el a legjobban, téged izgat a legjobban. Mások csúnyának biztos nem fogják látni azokat. Próbáld meg viccesen felfogni, ha megmutatod és nem tetszik a párodnak, úgyis nevetni fog, nevess te is vele. Inkább jót fogtok szórakozni rajta. Emiatt nem fog téged bántani, és semmilyen hátrány nem ér.

Mellesleg a csúnya gyerekekből mindig szép/jóképű felnőtt válik :)

2013. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tök jól elsülhet, megdicsérhet hogy milyen gyönyörű lettél :3
2013. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az élet nagy kérdései...


Komolyra fordítva a szót; azt vizsgáld meg, mitől félsz? Ha attól, hogy a párod másként tekint majd rád onnantól, ha meglátja a képeket, ott komoly hézagok lehetnek nem csak ebben a kapcsolatban, de a világnézetedben is. Mégis milyen fontos következtetést vonhat le ő néhány régi kép alapján? Ha vannak értékeid, és ő ismeri azokat, akkor ilyesmi nem oszt, nem szoroz.

2013. szept. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Küldtek gimis képeket a volt osztálytársak. Aztán kollégák a hátam mögé álltak, és kérdezték, hogy mit nézegetek. Mondom: gimis képeket. És ők is nézegették. Volt olyan is, amelyiken én is rajta voltam, de nem ismertek meg. :D Kérdezték is, hogy én nem vagyok rajtuk, és jól letagadtam, hogy nem. Pedig annyira nem voltak gáz képek, de mégis. x évtizeddel ezelőtti képek, még egy régi önmagam.

Csak azért tagadtam le magam, mert nem bízok a kollégákban. Ilyen gúnyolódósak. De olyasvalakinek, aki fontos nekem, azért simán megmondtam volna, hogy "ott, az a nyomi gyerek, az voltam én". :)

2013. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!