Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám legyőzni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám legyőzni az állandó félelmeimet a külsőm miatt netes vagy személyes ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Neten nincs fent képem, mert ocsmánynak tartom magamat és volt is már olyan lány, aki lerondázott. Emiatt sem sok önbecsülésem van és folyton ismerkedem lányokkal főleg neten, de amikor képet kérnek, nem szívesen küldök, mert előre érzem, hogy le fognak lépni, de rosszabb esetben, aki olyan szívtelen még le is rondáz vagy kinevet és ezt szeretném leginkább elkerülni. Csak sajnos ritka manapság a rendes lány, akinek nem a tökéletes külsejű pasi kell. Az a baj, hogy alacsony, vékony vagyok és nem is valami jóképű. Utálok ilyen aranyos, cuki fiú lenni. Akiknek bejöttem ezt mondták rám, bár legalább van, akinek bejövök, csak nagyon ritka és ők is távol élnek tőlem. Egy környékbelit lányt találni, aki elfogadna úgy, ahogy vagyok külsőre, de még inkább, akinek így tetszenék, tudna belém szeretni, vonzódni hozzám valamiért nem akar összejönni. Mondjuk azt nem értem, hogy ritkán miért szemeznek velem a lányok, ha olyan ronda vagyok?!

Most is van egy lány neten, aki tetszik és rendesnek tűnik, de már kérdezte, hogy helyes vagyok-e? Izgulok a tali miatt és szite biztos, hogy ő is jobb pasit vár, ahogy mindenki manapság. Komolyan nem is értem miért olyan ritka az a lány, akinek ne ilyen tökély külsejű fiú jönne be. Ennyit arról, hogy a vasággyal negyvenkilós, cuki fiúk a menők manapság. Igaz nem öltözködöm úgy, mint azok a Páwák, lehet az a baj?!



2012. okt. 10. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
küldj egy képet és megmondom mi a baj
2012. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az alacsony, vékony, nem jóképű srácok sajnos egy lánynak se jönnek be. Sztem jobb ha nem próbálkozol, mert úgyis csak csalódás fog érni ezután is.
2012. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Edz.. az talán segít az önbecsülésben..
2012. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Küld egy képet hátha segithetek :)
2012. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az arcodon nem sok mindent változtathatsz, de alapból olyan nem létezik, hogy ronda, mert valakinek ez jön be, valakinek az.
2012. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ameoland ***** válasza:

Először is, hány éves vagy. Ha elég fiatal, fogsz még változni, akár 10x jobb sráccá mint most vagy. És nem csak mondtam egy kellőképp nagy számot.

Hányszor csalódtál? Tanultál ezekből valamit?

Nézd.. az arcod nem tudod lecserélni mint a fogkrémed. Ne várd el mástól, hogy elfogadjon ha te magad se fogadod el azt, aki vagy. Többet kell hajtanod a lányoknál, mert vézna, csúnya, kicsi vagy? Meglehet.Menj és próbálkozz de ne siránkozz semmiképp. Kell egy csaj? Képesnek érzed magad rá? Ha úgy érzed igen vagy ha úgy érzed nem, mindenképpen neked van igazad.

2012. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a "cuki fiukkal" van a bajod, hanem eleve önmagaddal, és ez tesz rondává! Pl. sokáig én is kritizáltam azt, amilyen vagyok és rondának éreztem magam. Ez egy elég genyó szöveg, hogy "csajoknak ez jön be", nem szeretem ezt hallani, akkora felszínes f@s**, egyrészt minden csajnak más jön be, másrészt ebben a "csajok" fogalomba olyan nőnemű lényeg esnek bele, akik elérhetetlenek számodra, sztem, kb. ez az igazság.. Undorító, amikor valaki amiatt sír, hogy ő "nem kell senkinek", hol ott van aki szereti, de őt nem létező személy. Amúgy nem kell úgy öltözködj, mint a "páwák", természetes módon is lehet édes valaki.
2013. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!