Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már hogy nagyon nagyon...

Volt már hogy nagyon nagyon rajongtatok valakiért (híresség)? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy csak szerettétek, hiszen mindenkinek vannak kedvencei, legyen az színész vagy énekes vagy akárki.

De az én rajongásom most 2 előadó felé olyan, ami inkább illik egy tizenéves sikító ugráló rajongóhoz, mint egy 23 éves komoly (de álmodozó...) lányhoz (ez lennék én).

Az a baj, hogy úgy érzem ezt a rajongást nem fogom "kinőni" idővel, ők amolyan példaképek lettek a számomra.

Többek között az a problémám ezzel, hogy ők soha nem fognak szerintem Magyarországra jönni, nekem pedig nincs lehetőségem más országba kimenni, csak hogy megnézzem őket.

Sokszor képzelem azt, hogy jóban vagyok velük, vagy csak egyszerűen a helyükben vagyok... Más is van így?

Légyszi írjatok kort! :)



2013. szept. 24. 13:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgymond próbálom magamra húzni az egyikük személyiségét (nem elnyomva azért a sajátomat), a másikukat meg csak egyszerűen imádom.
2013. szept. 24. 13:54
 2/9 anonim ***** válasza:

Naná, én is így vagyok.... Csak hát... Én... Pont egy olyan tizenéves "ugrabugráló" vagyok. :D 14/L

Szóval egy cipőben járunk, csak tíz év különbséggel.

2013. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak pusztán kíváncsiság, te kiért vagy úgy oda? Nem baj, ha nem akarod megmondani, én se szeretném kiírni, csak érdekel :D
2013. szept. 24. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Most páran biztos röhögnek majd, de 1D. Oké, jöhetnek a fikázók, fel vagyok páncélozva. :D

Miért, te kiért?


1. válaszoló

2013. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaa, és még egy: P!nkért is ugyanígy oda vagyok, meg vissza is.
2013. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is mostanában eléggé "fangirl" vagyok, ha valakit érdekel, Vic Fuentes-ért és Oli Sykes-ért, illetve több bandáért is. :)

13/l

2013. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindig másért. Most éppen Till Lindemannt imádom. <3 :D Pedig már én is 18 vagyok és egyáltalán nem vagyok ugrabugráló.. én mindig is fogok rajongani valakiért, nekem úgy teljes az élet, mivel nincs senki akit szeressek vagy aki szeressen. :)
2013. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kb. 6 éve rajongok a Fall Out Boy-ért, de ez már nem szimpla rajongás, az énekes az évek alatt a példaképemmé vált. Nekem annyi a szerencsém, hogy augusztusban élőben is láthattam őket és beteljesült az álmom. Azóta még jobban szeretem őket, mert még közelebb kerültek hozzám azáltal, hogy az életben is "találkoztam" velük :)

18L

2013. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!