Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki, ha fiú léttemre idönként...

Ciki, ha fiú léttemre idönként elsírom magam? Mit gondoltok? Lányok vélemény?

Figyelt kérdés
Most biztos hülyének meg gyengének gondoltok de az a helyzet,hogy szoktam néha sírni zenéken,filmeken,képeken és néha élőbe is de ez ritka de megesik,filmeken nem az olyanokon mint pl, a nyálas mexikói ratyisorozatokon meg a romantikus filmeken NEM hanem az olyan filmeken ahol a végén mindenki boldog, mint pl,ezen :) http://www.youtube.com/watch?v=LeQifImY4Hk ennél akkor mikor a zenét meghallom,meg a legvégén mikor Luke meglátja a "szellemeket".meg az Oroszlánkirálynál is meg minden olyan filmnél ahol ilyesmi van!Volt még olyanis mikor néztem a csillagos eget és arra gondoltam,hogy mennyi híres zenész van odafent akkor egyböl elkezdtem pityeregni mert valahogy nem birom ki,hogy az ilyeneknél ne sírjak vagy pityeregjek!
2013. szept. 24. 17:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem baj! Szerintem, ha mély érzéseid vannak, csak előny a lányoknál! :3

Az oroszlánkirályt én is végigbőgtem ... Bár lehettem vagy hat éves, amikor láttam. Csak tátsaságban ne itasd az egereket túl feltűnően! ;-P

2013. dec. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
utolsó: miért ne te mondtad, hogy tetszik neked, hogy ha sír a fiú akkor miért ne merje vállalni önmagát társaságban?
2013. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
hát öszintén megmondom hogy én nem szeretem a siros fiukat legyen kemény és védjen meg és ezek közül én nem sirok egyiken sem pl és nem azért mert nincsenek érzéseim ha valaki meghal vagy valami baj történik ne adja isten akkor szerintem normális ha sir még egy fiu is de ha elképzelem hogy ülök egy fiu mellett a kanapén és nézzük az oroszlánkirályt és én nem sirok és ö meg elkezd sini az elég furi XD
2016. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!