Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az iskolában már miért nem...

Az iskolában már miért nem akarnak velem barátkozni?

Figyelt kérdés
Most 7. osztályos vagyok, fiú vagyok. Régebben, pár évvel ezelőtt az osztálytársaim próbáltak velem barátkozni, de nem sikerült nekik, nem akartam senkivel sem barátkozni. Akkor még nem jöttem rá, hogy így, barát nélkül nagyon rossz lesz nekem, erre tavaly jöttem rá. Most már próbálkozok, de nem sikerül barátkozni az osztálytársaimmal. Úgy érzem, hogy ha mondani akarok nekik valamit, mielőbb válaszolnak nekem, csak minél kevesebb időt kelljen velem tölteniük. Iwiwen, myvipen ha írok nekik, vagy olvasatlanul törlik a levelemet, vagy ha elolvassák, akkor meg nem válaszolnak. Mindig mindenből ki akarnak hagyni. Miért van ez? Magamat hibáztatom azért, mert régebben nem akartam senkivel barátkozni, de akkor ha most már mindent megteszek, hogy legyen végre barátom, vagy valaki, aki törődik velem legalább, akkor miért nem akarnak ők velem barátkozni? Mit lehetne tenni? Ebben az iskolában még van rá esélyem egyáltalán, hogy barátom legyen, vagy már ne is próbálkozzak barátkozással?
2009. nov. 6. 20:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom h bírd ki, nem tudsz mit tenni, mondanám h elbasztad azzal h te nem akartál velük elején barátkozni, de nem lenne jobb a helyzeted
2009. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A választ a kérdésedre nem tudom, azonban azt igen, hogy ez az érzelmi megrázkódtatás csak jót tesz neked. Ha később barátkozni fogsz, és barátokat szerzel, jobban fogod becsülni őket, mint mások. Szerintem jobb ezt ilyen korban megélni, mint később, a nagybetűs életben.


13/F

2009. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasz hülyeség. Az első válaszban viszont megkaptad a tutit. Magaddal törődj, keress magadnak egy érdekes hobbit, akvárium, vonatmodellezés, bármi, fejleszd fel magad benne és a neten keresd meg azokat, akik ugyanezzel foglalkoznak. Úgy már könnyebb lesz barátkozni velük és majd meg is tanulhatod, hogyan kell ezt csinálni.
2009. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:04

Az első nevében köszönöm. :)

2009. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani, hogy ne törődjek másokkal, meg ilyeneket. De barát nélkül nincs senki, akire számíthat az ember, ha pl. baj van.
2009. nov. 16. 18:24
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak meggyőzni, mert feleslegesnek látom. De bajban így is, úgy is csak magadra fogsz tudni számítani.

De nem győzködlek, majd megtanulod ezt is idővel...

(1.)

2009. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!