Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szép vagyok? (Kérdésed túl...

Szép vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Link:


[link]


2013. szept. 26. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2013. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

öhm.. fiú vagy.. ugye?


amúgy 1-2 kg még elférne rajtad, nagyon csonti fejed van

2013. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Önértékelési problémák?

Szerintem nem nézel ki rosszul,de nagy hülyeség volt részedről ezt a kérdés kiírni,mert most mindenki itt fog trollkodni.

2013. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
lánynak még el is mennél
2013. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hááát.. Egy kis izom/hús tényleg elférne rajtad.
2013. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
53%

4. válaszoló nem tudom, hogy ilyenkor elgondolkodik-e azon, hogy egy emberben milyen érzéseket kavar fel ilyen válaszokkal! Gratulálok, légy büszke magadra, jól megmondtad neki!


Kérdező: szerintem, ha megfogadod az utolsó válaszadó tanácsát, miszerint izmozz és szedj fel 1-2 kilót, nem lenne veled semmi gond. Az arcodból ítélve a hosszabb haj jobban állna. Ennyi az egész, amit én mondani tudok, az, hogy "szép" vagy-e, arra én ne felelnék igennel vagy nemmel konkrétan, már csak azért sem mert fiú vagy és ilyet nem szoktunk mondani rájuk, maximum gyerekekre. :) Mármint szerintem.

Amúgy a külső és a látszat nem minden, a belső értékek sokkal fontosabbak és nálam ez nem sablonos duma, mielőtt bárki mondaná.

2013. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy szépvagye azt nemtom

de azt igen, hogy én túl gyáva vagyok, hogy felrakjak egy ilyen kérdést igy képpel(mert a kevés önbizalmamat is lerombolnák)

Arra meg nem is merek gondolni, mi lenne, ha egy ismerősöm is meglátná, és szétkürtölné, hogy én itt és ilyeneket kérdezek.

2013. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Köszönöm a lepontozást.Én adtam egy jó tanácsot,hogy csak trollkodni fognak,ilyet ne csinálj többet,de a válaszom 0%-ban hasznos.De az nem baj,hogy néhány válaszoló minden tapintat és együttérzés nélkül döngöli földbe a kérdezőt.Köszi mindenki!

Ui:tudom,hogy kicsinyes dolog ilyesmikkel foglalkozni és nem is tenném,ha tényleg durva dolgot írtam volna,vagy úgy fogalmaztam volna meg.De így...

2013. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!