Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha megválaszthattad volna,...

Ha megválaszthattad volna, hogy melyik korba és időbe születsz bele, akkor hova és mikor születtél volna?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy bizonyos vallások szerint megválasztottuk, meg ilyenek, nem kell ezzel tarhálni. Éppen ilyesminek olvastam utána, és akkor fogalmazódott meg bennem ez a kérdés. Ne fogjátok vissza magatokat. :) Kort és nemet ér odabiggyeszteni.
2013. szept. 28. 23:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és kérek indoklást is!
2013. szept. 28. 23:05
 2/15 anonim ***** válasza:

Őskor. :) Igazából utálom a törit, ez az egyetlen korszak, ami tetszik. Talán azért, mert nem olyan nyers (legalábbis szerintem a nagyrésze az). Meg szeretek álmodozni, kitalálni dolgokat, amik nem léteznek, éppen ezért lennék kíváncsi a dínókra. :D

15/L

2013. szept. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
1900-as évek eleje, Amerikában. jó, ott voltak a háborúk meg minden, de valahogy úgy tetszenek azok az idők.. 18/L
2013. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1800-as évek eleje. Indoklás: csak.
2013. szept. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hú,végre kis fantáziálós kérdés!


Én őszintén még most se akarnék még megszületni.Én a legszívesebben a 240-es években születnék meg.Borzalmas ez a mostani még mindig a valami féle imperialista ,és nacionalista világ,ahol a központban mindig az a %@#ä~§ pénz áll.Ezt én annyira nem bírom hogy néha inkább nincstelen lennék (aztán megéhezem és eszembe jut hogy nem is olyan rossz a pénz)

Remélem hogy az idővel a hangsúly átkerül az emberek bármi nemű munkavégző képességére,még pontosabban az emberi képességekre.Hogy ki milyen hasznos a társadalomnak.És e szerint lennének kiosztva az értékek.

Ez szerintem a 2040-es években lesz soron ha minden jól megy.

Illetve másik nagy szívügyem a tudomány.Remélem 2040-re már az alap kérdésekben ki lesz kristályosodva egy alapvető irány a most még megválaszolhatatlan kérdésekre.Én egy ilyen világban nagyon szívesen élnék.Ráadásul már csak azért is mert az orvostudomány fejlődésével ,ha lehetőségem nyílna rá,csiszolnék a testemen.Ugyanis jelenleg nem tudjuk tökéletesíteni testünket,de ha tudnánk is,az akkora közfelháborodást keltene hogy a későbbiekben előítélettel tekintenének rám.A 2040-es években már valószínüleg képesek leszünk akár a látóidegek számát,ma receptorsejtek érzékenységét is növelni,és én ezt ki is használnám.


Szóval én a jövőbe születtem volna.

2013. szept. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja és 18/f
2013. szept. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a 20-as vagy 50-es években mert érdekel az első és második világháború,illetve a jövőbe úgy 2024-2070 környékén


13/F

2013. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kr.e. 1400-ban Mitanniban, Karadúniasban, Egyiptomban vagy Ahhijawában.


22F

2013. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nocsak Hedgi az egyik troll valamelyik napról...

én ilyen idióta világba meg sem születnék. na jó, max az ókori Egyiptomba de oda is csak akkor ha gazdag lennék és csodálatos háremet kúrogathatnék minden nap.

2013. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
mindegy, mikor, de én tuti zsidó lennék. a kezükben van a "világ" és a pénz 17/F
2013. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!