Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha az életed múlna rajta,...

Ha az életed múlna rajta, képes lennél levágni a saját lábad?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha beszorult az egyik lábad valahova, egy kietlen, várostól távoli helyen és lenne módod rá, hogy levágd egy kézifűrésszel.


Inkább várnál és reménykednél, hogy arra jár valaki, vagy levágnád, hogy segítségért indulhass fél lábbal?



2013. szept. 30. 00:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:

amúgy nyugodtan megnézheted a 127órát kérdező, elég jó film.


bemutatja, mi is az az akaraterő, az élni akarás

2013. szept. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
Intoxcation szemüveges vagy? Az nem teljes élet!
2013. szept. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 Intoxcation válasza:
Nem vagyok szemüveges. Én csak annyit mondtam, hogy olyannal semmiképp nem tudnék élni, hogy a saját életem csesztem el, mert ott levágtam a lábam, ezért még X évig szenvednem kell, és ugyan ìgy vagyok ezekkel. Nekem valahogy nem bejövõs, úgy élni, hogy szenvedsz, azért meg õszintén felesleges.
2013. szept. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
0%

46-os vagyok.

de van térerő,a főkérdésben ez nem volt kitétel.

és ne smájlizzál nekem te senkiházi troll.

2013. szept. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim válasza:
Nem tudod levágni a saját lábad, mert előbb ájulsz el a sokktól és a fájdalomtól. Nyilván láncfűrésszel igen, az gyorsabban megy - de egy kézi fűrésszel, pláne bicskával... Esélytelen...
2013. szept. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:

Elkezdtem nézni a 127 órát.


A fél karomat adnám, ha olyan életvidám lennék, mint a srác az elején.

2013. szept. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
Létezik.
2013. szept. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
en megkernem az eppen arra jaro gyikes trollokat kerdezot is meg nem adom felt babylont cult ofot es tobbi embert h erosen feszitsek fel ahova beragadt majd kihuzom es rajuk szakadna. mind kipurcanna en meg futyoreszve hazamennek
2013. szept. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:

A srác még túrázik:


[link]

2013. szept. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 A kérdező kommentje:
54-es: Már pedig itt én írom a szabályokat, te pedig a se..ggfej stílusod miatt nem kapsz térerőt. Sőt, neked egy rókalyukba fog beszorulni a lábad és a kis rókák darabokban fogják lerágni :)
2013. szept. 30. 01:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!