Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ősszel és télen...

Szerintetek ősszel és télen is van akkora esély az ismerkedésre/randizásra mint tavasszal és nyáron? Vagy nyáron nagyobb eséllyel tud ismerkedni a fiatalság? Ti mit gondoltok erről? Saját tapasztalatot is írhattok.

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nyáron jobban lehet, az ember közérzete másabb,egyszerűen jobb. Télen inkább befelé fordulóbbak az emberek.
2013. aug. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy. Mondjuk én a neten sok emberrel megismerkedtem, akikkel élőben is tök jól elvoltunk aztán.:)
2013. aug. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:

Nyáron több lehetőség van rá olyan szempontból hogy "több hely". Strandok, fesztiválok, szabadtéri bulik.


De amúgy ahogy látom sok helyen az megy, hogy:

Jujj tél van de hideg van én ki nem megyek, majd nyáron a melegben.....Jujjj ilyen melegben én ki nem megy megsülök majd ha hűvösebb lesz" :)

2013. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állítólag az ünnepek idején az emberek magányosabbak és nyitottabbak a kapcsolatokra.
2013. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!