Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha az életed múlna rajta,...

Ha az életed múlna rajta, képes lennél levágni a saját lábad?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha beszorult az egyik lábad valahova, egy kietlen, várostól távoli helyen és lenne módod rá, hogy levágd egy kézifűrésszel.


Inkább várnál és reménykednél, hogy arra jár valaki, vagy levágnád, hogy segítségért indulhass fél lábbal?



2013. szept. 30. 00:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
butak vtok tik mint a sotetseg..hahha egy fuletek legyen az is suket
2013. szept. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:

Rögtön a Fürész meg a Gonosz halott jutott eszembe :D


Nem nagyon bírom a fájdalmat és a vért, valószínűleg már a fájdalomba belehalnék... inkább várok.

2013. szept. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
levágod a lábad sokkot kapsz elájulsz azt már többet föl se kelsz
2013. szept. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
csak összehasonlítás képpen: ha egy nátha és a halál között lehetne választani öngyilkosság nélkül én akkor is inkább a halált választanám. Nincs bennem túl nagy életösztön.
2013. szept. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
Ott maradnék.
2013. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:

Szerintem először megpróbálnék valahogyan segítséget hívni, például telefonon át, vagy üvöltenék, stb.

Utána várnék egy darabig, hátha arra jár valaki...

Viszont ha el kellene menekülnöm, mert tudom, hogy pár óra múlva bomba fog robbanni a helyszínen, vagy pedig teljesen esélytelen lenne, hogy bárki is arra járjon, akkor MEGTENNÉM!!!


Bennem mindennél erősebb az életösztön, saját magamat fontosabbnak tartom mindennél és mindenkinél.

A fájdalmat és a vért pedig nagyon jól bírom, még életemben nem ájultam el soha, ráadásul extrém erős a szervezetem, nagy az állóképességem.

Kibírok minden szenvedést.


Nem kérdés, hogy megtenném-e.

Biztos, hogy IGEN.

És valószínűleg túl is élném.

2020. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!