Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk szerint vonzó a kis mell is?

Fiúk szerint vonzó a kis mell is?

Figyelt kérdés
Gondolom,van itt 1000 ilyen kérdés ,de már annyit gondolkodtam rajta,hogy vajon egy pasi szemével ,mi a különbség a nagy és kis mell között? Úgy értem,hogy miért jobb(ha jobb) a nagyobb mell?
2013. okt. 3. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem bejön csak legyen formás :)
2013. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kis és kis mell között is van különbség.

A nagyon kicsi nem igazán ad nőies alakot. Ami azért fontos.


A nagyon nagy mell se olyan vonzó. Viszont egy szép nagy mellnél nincs jobb. Hogy miért? Mert nőies. Egyszerűen szép és izgató a látványa.

Ennél egyszerűbben nem lehet egy ilyen alap dolgot megmagyarázni.

2013. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azt lefelejtettem, hogy a kis mell is vonzó.

Egy nőnek legyen nőies alakja (tudom ezt már többedszer írom le), nőies kisugárzása. És akkor nem fontos a mellméret. Egy jó nő nem a mellétől lesz jó nő, hanem az összhatás miatt.

Persze egy szép nagy mell sokat tud dobni még a bombanőkön is.


Bár az ilyen szilikontól duzzadó, kebelgodzillák egyáltalán nem vonzóak.

2013. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: az jóó :)

Második válaszoló: Értem,hát ,persze a nagyon kicsike mell szerintem sem olyan vonzó.

2013. okt. 3. 23:15
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen , a szilikont azt én is nagyon elítélem...
2013. okt. 3. 23:17
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el a szilikont. Két kisebb párna formássá, széppé tudja tenni az olyan nőket akiknek alapból kicsi, lapos, formátlan melle van és ha van rá pénze, lehetősége akkor nem lázadok fel a dolog ellen.

Nem mindenki olyan szerencsés hogy szép mellekkel áldja meg a természet.

2013. okt. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen ,ez igaz ,de nem nagyon fura,hogy egy totálisan mű dolog van ott? És az ember megvan vezetve ,vagy nem tudom...
2013. okt. 3. 23:57
 8/13 A kérdező kommentje:
Viszont,ha valakinek az egész életét ez keseríti meg ,akkor tényleg azt mondom én is ,hogy inkább csináltassa meg.Csak ne essen túlzásokba...
2013. okt. 3. 23:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem megvezetés ha elmondja a dolgot, persze nem úgy kezdi, hogy szia kata vagyok szilikon van a mellemben... hanem ha arra kerül a sor, komolyabban összemelegedtek a sráccal akkor megemlítheti óvatosan a dolgot és vagy ott hagyja a fickó vagy nem
2013. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobban szeretem a kis mellű lányokat, mint a nagy mellűeket. A formás, feszes pici cicivel eljátszadozom szívesen, csókolgatom, nyalogatom, masszírozom és jobban felizgat :'D
2013. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!