Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatotok szerint hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatotok szerint hány évig nő a mell?

Figyelt kérdés
15 vagyok és persze kicsik a mellém.Tudom még nagyjából ilyenkor fejlődik (már akinek ) de mindenhol mást olvastam van ahol azt írták hogy 16 éves korra már kialakul a felnőtt korra jellemző forma._. Tudom hogy nem a legjobb kategóriába írtam a kérdést de remélem hamar kapok választ: )
2013. márc. 6. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
a szexuális élet hatására is szokott nőni. szóval ha 18 évesen már nem fog nőni és hirtelen elkezdesz nemi életet élni, akkor megint nőni fog kicsit
2013. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A növekedési hormonok hatására kb. 16 éves korig. De persze később is nőhet. Ha hízol, akkor nő a zsírtartalma, ha gyermeket vársz és szoptatsz, akkor a tejmirigyek is hozzáteszik a magukét. De utóbbi sajna visszarendeződik a szoptatás végeztével.
2013. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
egyénenként változó, de szinte biztos vagyok, hogy mostanihoz képest még jelentősen át fog alakulni.24 vagyok, nekem eddig mindig változott egy kicsit. 15 évesen kb A, B kosárméret volt, 18 évesen C, most D, E között. (hízás nélkül) szóval ne aggódj :)
2013. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó neked uccsó, nem adnál egy kicsitt belőle? :D nekem kb 15 eves koromban kinott es akkora is maradt....eleg kicsike......nem is szeretem :D
2013. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló is megindíthatja akár drasztikusan is.

Amúgy igen, nekem is az a tapasztalatom, hogy 16 éves korig nő, aztán magától már nem nagyon.

2013. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 13-14 éves koromig nőtt, aztán hirtelen 19 évesen még hozzánőtt kicsit :). Nem tudom, mitől, de még így se volt nagy. Nem éltem akkor szexuális életet, úgyhogy nem az indította be. Később a terhesség hatására nőtt, és aztán a szoptatás alatt, de az visszamegy ugyebár. Viszont alapjáraton is nagyobb, mint tinikoromban, B kosár.
2013. ápr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az utolsó húsz évben együtt nőtt a hasammal. 75/F
2013. ápr. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 first blood ***** válasza:
egy mell se nem nő se nem férfi :D
2013. ápr. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem 23 éves korom után is még sokat változott. Teltebb lett, persze a testsúly gyarapodással (5-6kg esetén B kosarasból C) együtt mindig mellméret növekedés is jött. Egy tinilány az legtöbbször vézna ahhoz képest, hogy milyen lesz később, 25 után (nem úgy értem, hogy mindenképp elhízik, hanem, hogy teljesen kifejlett, érett nő lesz)


A mellméret és forma az egész élet folyamán változik.

2013. ápr. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
elorefele 20 eves korog, lefele eleted vegeig
2013. ápr. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!