Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan javíthatnék a hozzáállá...

Hogyan javíthatnék a hozzáállásomon?

Figyelt kérdés
Az utolsó évemet csinálom az egyetemen, nagyon szeretek odajárni, és nagyon fontos lenne, hogy jól sikerüljön mindenem. Ha valami rosszabbul sikerül, vagy nem tudok válaszolni egy feltett kérdésre, akkor teljesen kétségbeesek. Attól félek, hogy mindenki hülyének néz, így is az a gondolatom, hogy a csoporttársaim szerint biztos buta vagyok. Már most rettegek a szakdolgozat írástól, az államvizsgáról nem is beszélve... Közben persze nagyon szeretném, hogy ötös legyen, de egyszerűen úgy érzem, hogy be fogok kattanni, hogy ha állandóan ezzel foglalkozom. Mindenki mondja, hogy kapcsoljak ki, mert még messze van, de a napok csak úgy mennek. Ez a 3 év nagyon gyorsan elment, hát még ez a pár hónap. Ráadásul gimnazista koromban mindig csak addig gondolkodtam, hogy lediplomázom, és most is így vagyok vele, hogy ez az életem utolsó állomása, és tavasszal meghalok, vagy nem is meghalok, hanem inkább vége lesz az életemnek... Tudom, hogy ez nagyon rossz, mindenki szerint csak magamnak ártok, de nem tudok változtatni.

2013. okt. 10. 22:19
 1/1 baldwin13 ***** válasza:
Nézd, úgysem történhet valami másként csak úgy ahogyan megtörténik és sosem fogod tudni megváltoztatni azt, ami csak meg fog történni veled. Jövő az mindig jövő marad. Az élet folyóján ez a filozófia mentőövként mindig a felszínen fog tartani.
2013. okt. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!