Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyi idős korodból való az...

Mennyi idős korodból való az első gyerekkori emléked?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 09:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3 éves koromból, mikor költöztünk.
2013. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vannak fix megnevezhető események amelyeket az idősebb családtagjaim tudnak hova tenni, és azokhoz képest is van korábbi, csak azok ilyen foszlányok, de így akkor legalább 1.
2013. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sokan nem hiszik el nekem, de en eskudni merek, hogy emlekszem, hogy kb 1 eves lehettem, amikor valahonnan este sotetben erkeztunk haza valahonnan. Csak arra emlekszem, hogy bomboltem- valoszinuleg almos es zsembes lehettem- es a verandan egett a villany, amin egy feher- matt uvegbura volt :D
2013. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Godaime ***** válasza:
4 voltam, amikor először öltöztem fel egyedül anyum segítsége nélkül. Ez az emlék valahogy megmaradt.
2013. okt. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ember 2-3 éves korától kezd emlékezni, de csak egy-két momentumra.Néha azt hisszük, hogy emlékszünk, pedig csak az elbeszélések alapján gondoljuk, mert esetleg sokat emlegették a szülők, vagy ismerősök az esetet.
2013. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kb. 4


Mikulásos ünnepségen berezeltem amikor át akarta adni az ajándékot a Krampusz (betojtam mert feketére volt festve az arca)



A második akkor amikor fotózkodni kellett egy irtó hülyén festő jelmezben (nagyon utáltam, folyton feszengtem benne) és rossz pillanatban kaptak lencsevégre (olyan fejem volt mint aki be akar pisilni).


25/N

2014. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!