Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyi idős korodból való az...

Mennyi idős korodból való az első gyerekkori emléked?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 09:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
2013. okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
4 :) Apukám 30. születésnapjára rajzoltam, és arra is emlékszem, hogy mit.
2013. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2,5 Beteg voltam, és életemben először kórházba kerültem. Szinte mindenre emlékszem onnan, pedig csak egy napot töltöttem ott és nagyon kicsi voltam.
2013. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Én emlékszem arra ahogy megszülettem.
2013. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
'81-ben költözünk Budafokra. Még nem voltam 3 éves ekkor. Addig két helyen laktunk és mind a két helyről vannak villanásnyi emlékeim. Dunkeszin laktunk amikor születtem, onnan lényegében két fényképszerű emlékem van. Semmi történés, csak egy konyha meg egy kocsibejáró előtti szén kupac. De nem tudom, hogy meddig laktunk ott, talán egy évet. Utána átköltöztünk az avar utcába. Ott emlékszem, hogy sárgák voltak a falak, meg hogy kiabáltunk befelé a mentőknek a sarkon, meg hogy kiestem a hintából, meg a közért még pár éve ott volt, mint akkor. De jó lenne ott tartani még :)
2013. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

3 éves koromból van az első. Volt korábbi is, de egy baleset miatt az kiesett mostanra.


Arra emlékszem, hogy első nap volt az oviban, apám már 5-kor keltett mert ment dolgozni, és ezért bevitt korán. Kicsit ideges voltam, és nem akartam ott lenni. Aztán jött egy csoporttársam, egy Kitti nevű lány. Na Ő már cirkuszolt is, hogy ott nem marad. :D

2013. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen. Óvodában leveleket kellett gyűjteni és fel akartam szedni egy levelet, de valaki rálépett én meg nem tudtam felvenni. És nagyon csalódott voltam. Aztán ahogy észrevette, hogy fel akarom venni arrébb állt és megoldódott ez a szörnyű probléma. :D
2013. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan az 1. szülinapom. :D
2013. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én kb. 2 éves koromra emlékszem amikor játszodtam a kiságyban. És arra is emlékszem, hogy 2,5 éves koromba kórházba kerültem, persze csak halványan.
2013. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
4. Amikor mondtam a szomszéd lánynak hogy én négy éves vagyok. kora reggel
2013. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!