Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ezzel a már...

Mit csináljak ezzel a már beteges aggodalommal?

Figyelt kérdés

Amikor itthon vagyok, főleg így este egy csomószor azon aggódok, hogy az anyám rosszul lesz, pedig mostanában nem szokott. Múltkor azt hittem rosszul volt, de aztán megkérdezte és azt mondta nem, valamiért azóta jött elő bennem az aggodalom, hogy bár naponta gyógyszert eszik, mi van, ha mégis rosszul lesz egyszer csak újra, mint ahogy 1-2 éve volt.

Mit csináljak, hogy ezt az aggodalmat végre már legyőzzem? Mert tudom, hogy nem normális.


2013. okt. 14. 20:34
 1/1 anonim válasza:
Ha már tényleg nagyon túlaggodod akkor szolj anyudnak es keressetek fel e pszichologust akar ha nem akarod akkor mondogasd mindig azt magadnak h anyukam egeszseges meg ilyeneket es ha neha agggodsz akkor csak menj ki nezd meg h jol van e es oldeld megmond hogy szereted hidd el ez meg fog nyugtatni
2013. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!