Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek mi az álma, életcélja,...

Kinek mi az álma, életcélja, amit meg szeretne mindenképpen csinálni?

Figyelt kérdés
Nekem például, esőben megcsókolni azt a lányt, akit igazán szeretek. Komoly válaszokat várok.

2013. okt. 15. 13:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egy barátnő, tudod, olyan igazi megtalálása és megtartása.
2013. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Boldogan élni egész életemben, öreg koromban is, anélkül hogy parázni kelljen hogy mi lesz holnap.
2013. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szeretném begyógyítani a belső sérelmeimet, leküzdeni a félelmeimet, felismerni és legyűrni a hibáimat. Szeretnék megbékélni a halál gondolatával és elfogadni, megérteni az életet, úgy ahogy van. Szeretnék megtisztulni.

Azt hiszem ezt hívják megvilágosodásnak, és én hiszek benne, hogy ez lehetséges.

Ezen kívül természetesen én is vágyok egy lányra, és szívesen utazgatnék is. Így nagyjából ennyi :D

2013. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Villamosvezető szeretnék lenni.
2013. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek sok sikert kívánok :)
2013. okt. 15. 20:36
 16/18 anonim ***** válasza:
Világot akarok látni, valahol jó messze letelepedni és a vendéglátó iparba elhelyezkedve ott karriert építeni.Reménykedek utam közben egy férfira is bukkanok,majd sok kutyával leélni az életünket :)
2013. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16 ezek mind nagyon jó dolgok, remélem sikerülni fog, és megtalálod azt a férfit akire szükséged van. Sok sikert! :)
2013. okt. 15. 23:31
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezzel most feldobtad az estémet,köszönöm! :)

Neked is sok sikert az álmaidhoz! :)

2013. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!