Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti egy buliban milyen...

Fiúk! Ti egy buliban milyen típusú csajokat néztek meg? Ha megtetszik valaki mindenképpen kezdeményeztek? 19L

Figyelt kérdés

azért kérdezem mert egy-egy buli alkalmával nagyon szépen el tudok készülődni és szoktam olyankor tetszeni magamnak (nem egózás csak önkritika) de olyan mintha egy fiú sem érdeklődne és olyankor mindig sikertelenség érzésem van.

képet nem küldök, ne is kérd

köszi a válaszokat!


2013. júl. 9. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ha tetszik és mem vagyok félénk,visszahúzódó akkor mindenféleképpen igen!
2013. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, attól is függ mennyire van tömegben. :D
2013. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

de mééérnemmm??? :(((

amugy az a baj, hogy a msotani pasik legtöbbje lusta, és kényelmes, gyáva nyuszi.

azt várják, ohgy a lány menjen oda hozzájuk, és ő szedje fel...szánalmas.

de te necsináld ezt!

legyél buszke, és ne menj oda egy sráchoz soha soha felkérni vgay bármi. ez a pasik dolga!!! aki nemképes rá, annak ne legyen barátnője, ennyi.


szóval nyugi, lesz aki leszólít! csak te sem legyél nagyigányú, pl ne brad pittet, vagy a vámpíros film vmelyik főszereplőjét, esetleg vmi divatos nyálas énekesfiút külsejú embereket várj, hanem átlagos, kedves aranyos srácoknak is add meg az esélyt! aztán később elhajthatod, ha nagyon bénázik, de kitudja mi lesz belőletek! :D

2013. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
hát egy buliban én is nagyon "el tudok készülődni" :DD ezért gyakran megesik, hogy nem látom már a szép lányokat, vagy pedig már mindenki szép lány vagy csúnya :DDD
2013. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

utolsó ezen nagyon jót röhögtem :DD


amúgy kérdező, néha én is így érzem, vagyis általában, hogy na most jobban nézek ki mint amúgy , meg tetszem magamnak,, vagy valami, és akkor nem veszek észre semmiféle érdeklődést. nem tudom, lehet a mai fiúkkal van a gond:D

2013. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én amúgy nem hiszek a buliban ismerkedésben. Na persze, ha az ember elszánja magát, hogy márpedig én ma beteszem, ha a fene fenét eszik akkor nincs mese. De akkor van a bűntudat a reggeli émelygés meg ezek (nem tapasztalatból, mások mesélték, de puszta logikával ez könnyedén belátható). De én inkább ezt a sörre és az unicumra szoktam alkalmazni: "Ezt ma beteszem" (én és magamba, és nekem akkor jó is lesz :D)


De viccen kívül, én látok szép lányokat, reménykedő tekinteteteket, de nekem ez az egész olyan bárgyú, hogy én ezt inkább így nem. Ettől persze egyből milyen érdekes leszek, hogy nem akarok semmit. Nagyon kiszámíthatóak az emberek szerintem és unalmasak egy ilyen buliban. Én kimondottan bulizni nem is járok már, mert nekem egy szomorú élmény. (Egy két kedvenc csapat, dj-n kívül) Szomorú leszek, ahogy a sok kétségbe esetten magányosan vonagló testet látom, igénytelen zenére, igénytelen piával a kézben, igénytelen és atom gyagyi bepróbálkozások (és hogy sikerülnek is ezek, ettől még igénytelenebb az egész). És az egész olyan lehangolóan amatőr és szomorú számomra, mint egy Barátok közt epizód.

2013. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!