Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most költöztünk el és nekem...

Birnir kérdése:

Most költöztünk el és nekem csak egy lány kéne aki mindenképpen helyi legyen! (? )

Figyelt kérdés
Itt amúgy jó csajok vannak, de még is, hogyan tudnék felszedni egy helyi lányt? Ha az utcán látok egy csajt aki tetszik, akkor mennyek oda hozzá és kérjem el a számát, vagy mit mondjak neki?
2013. júl. 10. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom hol laksz, de sok városban, településen szokott lenni életnagyságú szobor, vagy akár mellszobor, most annyi a dolgod, hogy odamész éjjel és hazacipeled a szob ádba, tudom nehéz, de megéri, nem pofázik vissza, nem kényeskedik és bármikor nézheted cserébe
2013. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyél.
2013. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem értettem a viccet -_-
2013. júl. 10. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát hogy leszeded a Szabadság (vagy más pucér nővel ábrázolható) életnagyságú, bronzmellű, kőkemény fenekű mását, és otthon csendes magányodban lukat fúrsz rá, aztán csapatod neki, amíg bírjátok.
2013. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!