Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha sokszor kicsesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha sokszor kicsesztek veletek érzelmileg, mindenképpen bosszút álltok a pasikon később?

Figyelt kérdés

Lányok, ha sokszor kicsesztek veletek érzelmileg, mindenképpen bosszút álltok a pasikon később?


Tehát visszaadjátok, visszacsaljátok stb. még akkor is, ha történetesen egy odafigyelő, törődő pasival van dolgotok?


2013. szept. 12. 02:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Miért állnék bosszút egy olyanon, aki nem bántott?


Azon sem szoktam bosszút állni, aki kicseszett velem, max. verbális bántalmazást szoktak kapni, de azt igen velőset, de ugyanakkor kulturáltat. :)

2013. szept. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én ezt a fiúknál vettem eddig észre. de aztán lehet, hogy embere válogatja.

minden esetre részemről inkább úgy mondanám, hogy saját magam szívom meg, és ez a kapcsolataimon is meglátszik...

2013. szept. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Majd visszakapja a sorstól.
2013. szept. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán vagyok bosszúálló típus. Én inkább a 'soha a büdös életben hozzászólni, keresni és kommunikálni vele nem fogok, ott rohadjon meg, ahol van" típusú ember vagyok - persze miután verbálisan úgy kiosztottam és megaláztam, hogy égett, mint a rongy.

Nem pazarlok addig is az illetőre értékes időt, amíg a bosszún agyalok.

2013. szept. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, a legutóbbi partneremnél bosszút álltam. Kihasznált, aztán megmutattam neki mi a magyarok Istene.
2013. szept. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem, mert tudom, hogy minden ember más, és más hibájáért nem szabad egy ártatlant büntetnem - sajnos eléggé megtapasztaltam ezt szülői oldalról, tudom, milyen szar érzés, hogy rajtam vezetik le azt a negatív energiát, amit a munkahelyi hülyék okoztak.
2013. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen! Volt egy barátom aki kihasznált mert odáig voltam érte de már vége és teljesen kiábrándultam belőle szerencsére. Nem olyan rég megkeresett telefonon és facebook-on hogy lenne kedvem találkozni,én irtam neki hogy persze!A megbeszélt találkozóhelyen ott várt kb 1órát és küldte az smseket hogy hol vagyok,persze nem válaszoltam!Aztán pár nappal megint megkeresett és most megint találkozni akar..de én nem! Ugyhogy megint átvágom ahogyan ő engem régebben! Szerintem megérdemli!
2013. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!