Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha olyan méreteket ölt az...

Ha olyan méreteket ölt az önbizalomhiányom, hogy megkeseredett az életem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem kitalálom. Komolyan mondom, nem bírom már tovább. Azt szokták rám mondani, hogy szép lány vagyok (olyanok is, akik nem is tudják, hogy önbizalomhiányban szenvedek), mégsem bírok magammal. Nem merek ismerkedni, nem merek szinte senkihez sem szólni. A fiúkban egyáltalán nem bízom, mert szinte mindenkit jó pasinak gondolok magam mellé, aki közeledik felém, és azt gondolom, hogy úgy is csak megcsalna. A párkapcsolataim alatt valósággal megőrültem, mivel akármilyen lánnyal szóba állt a barátom/barátaim, egyből azt gondoltam, jobbnak tartja/tartják a lányt, mint engem. S mindezt nem osztottam meg velük, magamban emésztődtem. Szörnyű minden napomat így élni. Minden szép lányról azt gondolom, hogy engem néznek, és sajnálnak, hogy én hogy nézek ki. Hogy milyen szerencsétlen vagyok. Az iskolában, a helyi járaton. Érdemes ezzel pszichológushoz mennem? Vagy teljesen reménytelen, és próbáljak meg inkább mondjuk idősekkel vagy gyerekekkel foglalkozni, és hagyjam a társasági és magánéletem? 21/L
2013. okt. 16. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ird ossze mi az amit jonak tartasz magadban (kulso el belso), mi az amit rossznak, es mi az amin szeretnel valtoztatni, es mi az amire buszke vagy.

Tenned mindenkepp kell, mert ha nem csinalsz semmit, semmi se fog megvaltozni, es onbizalmad se lesz csak ugy a semmibol.

Ha beirod a gooole keresobe : önbizalom fejlesztés, negatív énkép... ; kiad egy rakas cikket es videot...olvasgassad, nezzed oket es biztos talalsz koztuk

valamit ami neked bevalik...recept nincs igazan ra, mert minden ember mas, es egyiknek ez valik be masiknak az..

2013. okt. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!