Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, ha baj történik,...

Miért van az, ha baj történik, tartom magam lelkileg, nem sírok, hisztizek, próbálom feldolgozni, erre meg a fizikumom kényszerít akkor összeroppanni?

Figyelt kérdés

pl ért egy sokk, de épp közterületen voltam, nem kezdhettem el bőgni, vagy ordítani,vagy akármi, tehát tartottam magamban a lelket, sőt elakartam bagatelizálni, hogy nem is nagy dolog, stb, erre életemben először, nem kaptam levegőt, légszomjam lett, majdnem összeestem, úgy jöttek segíteni, hogy feküdjek le, emeljem fel a lábam, igyak vizet,stb tiszta égő volt.


csak mert ijesztő hogy nem tudok problémákat feldolgozni


2013. okt. 17. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért a problémák feldolgozása nem ebben nyilvánul meg.

Vannak helyzetek, amikor olyan dolog történik az emberrel ami rákényszeríti arra, sírjon,széttörjön minden, szenvedjen... Kinek mi.

És ezzel nincs is semmi baj. A lényeg az hogy utána képes legyen ezt lezárni és tovább haladni előre az életben, ne ragadjon le a múltjában.

2013. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pánikroham szerűség volt (vagy tényleg sokkos állapotba kezdtél kerülni), ami természetes ha nagy megrázkódtatás ér. Sokszor a lelkileg nagyon erős embereknél is jelentkezik, ezek nagyon összetett dolgok. Tudatalatti, psziché, lélek stb. lehet sokféleképpen közelíteni, a lényeg, hogy a felszínen hiába kezeled a dolgokat, sokszor az agyadnak már sok, ami történt és akkor produkálod ezeket a fizikai tüneteket. Ez másokkal is így van, nem kellemes, de nincs benne semmi ciki.


Ki kell tapasztalni, hogy neked mi válik be. Van akinek jobb, ha nem tartja magát hanem egyből sír. Persze ez nem mindenkinek megy és vannak helyzetek, amikor az ember úgymond nem engedheti meg magának. Akkor ha tudod, hogy ez most komoly, legalább ülj le és lélegezz mélyeket, próbálj megnyugodni és várj pár percet.

2013. okt. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!