Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti voltatok már hasonló...

Ti voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Leszbi vagyok és ezzel elég sok gondom van, anyámmal is elég rossz a viszonyom! Tavaly elkezdtem cigizni és inni és az iskolával is gondok voltak! Ebben az évben javult a helyzet, de most is iszom ráadásul gyógyszerekkel együtt és néha cigizem! Mit kéne tennem??? Pszihomókushoz tuti nem fogok menni...van más megoldás?? Kérlek segítsetek!!!
2013. okt. 18. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Fognod kene es leszoksz a cigirol, az ivasrol, es a gyogyszerekrol...ezekkel csak tonkreteszed magad feleslegesen..

a leszokas az nem egyszeru, attol fugg milyen reg ota, es milyen erosen csinalod a dolgokat...forumokon nezz utana, hogy kene

letenni oket biztonsagosan...

aztan meg biztos-e, hogy leszbi vagy? egy kis onismeret se artana...ha meg kiderul, hogy megis az vagy, akkor meg mi van?

nem dol ossze a vilag...csak akkor nem kene hangoztatnod mindenkinek ezt..azert a tarsadalomban ez meg mindig nem annyira elfogadott..

ha nem teszel semmit, nem fog semmi se valtozni...sot ha igy folytatod, szerintem csak sokkal rosszabb lesz minden..ugye nem ezt akarod?

2013. okt. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!