Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen hobbit válasszak?...

Milyen hobbit válasszak? Leginkább sportra gondoltam.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, most leszek 9edikes. nemsportolok semmit, nem is járok semmiylen különórára, pl zeneiskolába. de mondjuk zeneiskolába beiratkozni szerintem tul öreg vagyok márXD

szóval valamit szeretnék sportolni. de szerintetek mit? olyat ami nembaj hogy 15 évesen kezdem.


2009. aug. 29. 22:21
 1/5 anonim válasza:
Milyen sportolási lehetőségek vannak a környéken? A mindenhol elérhetőeken (pl futás) kívül.
2009. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tánc! pl
2009. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj el a Nagy Sportválasztóra szeptember 18-19


X. Maglodi ut 12

ott egésznap választhatsz 200 sportág közül és ki is probálhatod.Utána dönts! Üdv

2009. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most kerülsz új iskolába. Ott sok új sportolási lehetőséget kapsz majd, hidd el.:) Ami ott a legjobban megtetszik, arra iratkozz fel. Legalább meg is ismerhetsz új sulitársakat edzéseken.

Ha azok, amik a suliban lesznek, nem jönnek be, akkor nézz körül a környéken mik vannak. Én tudom ajánlani a focit, kosarat, röpit, de Te tudod csak, hogy mi érdekel igazán.;)

2009. aug. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lovaglás
2016. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!