Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira félek, hogy meg fogok...

Annyira félek, hogy meg fogok változni és nem magam leszek. Jogosan? Vagy a személyiségem már nem változik meg egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
Fogyás előtt állok. Már leadtam 10 kilót és mire teljesen lefogyok szerintem teljesen rendben lesz a külsőm, mert most is elég szép arcom van, de akkor nyílván szebb lesz. Több szép ruha megy majd rám, főleg ha az alakom is szép lesz bennük akkor igazán jók lesznek... De félek, mi lesz ha a fejembe száll a dicsőség és megváltozok, esetleg annyira kifordulok magamból hogy r*bi leszek vagy nem tudom.... Tudom, hogy fejben dől el meg stb., de mégis annyira rettegek ettől.... jogosan?

2013. okt. 20. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

felnagyitod a dolgokat, mar elore bekepzelsz minden felet, a "mivan ha"-n gondolkodsz...miert kene h r*bi legyel?

ez a celod v sem? ha nem celod, akkor nem leszel az..te iranyitod magad, nem masok iranyitanak..tehat ha valamit nem szeretnel

akkor nem csinalod...raadasul ha a fejedbe is szallna a dicsoseg az nem azt jelenti, hogy onbizalmad lett..az csak kompenzalas..

akinek van egeszseges onbizalma az nem dicsekedik, es nem fordul ki magabol...

2013. okt. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze. értem amit mondasz, de nem egy osztálytársam változott meg a szemem előtt.. kis szerény csajból ahogy kamaszodott jócsaj lett, erre még rá is tett és most van aki terhes, van akit hárman is meg******* egy buliban és stb. Pedig egyik sem volt soha ilyen buta liba, csak nagyon fejükbe szállt, hogy 400an "belájkolják" a képeiket meg odavannak értük... Ettől félek én is, pedig nem tartom magamat butának, sőt az osztálytársaimmal együtt "elit gimibe" járunk, ezért nagyon furcsa.
2013. okt. 21. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha emiatt aggódsz, akkor nem leszel beképzelt r*bi. :) Szerintem aranyos hogy ezen aggódsz.

De a megnyugtatásodra két dolgot tudok javasolni. Írj magadnak egy levelet és rakd el, majd csak akkor vedd elő, ha már olyan a külsőd amilyet szeretnél. Írd le benne, hogy mit tartasz fontosnak az életben, az emberekben, a barátokban, hogy milyen ember akarsz lenni.

Ha van olyan barátod/barátnőd/vagy akár rokonod, akit nagyon szeretsz, megbízol és jó az ítélőképessége, mondd el neki az aggályaidat és kérd meg, hogy szóljon majd Rád, ha elkezdesz gázosan viselkedni.

2013. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez a levél nagyon jó ötlet!!! Meg is csinálom.

Már a legjobb barátom felajánlotta, hogy majd szól ha olyan vagyok, remélem nem leszek olyan most már tényleg! :D

2013. okt. 22. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!