Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is érzi úgy, hogy még nem...

Más is érzi úgy, hogy még nem találta meg a társaságát?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Más is.
2013. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Részletesebben?

Különc vagy és azért nem sikerült? Vagy valahogyan a többiek különcök?

Hol keresgéltél?

Stb

2013. okt. 23. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Én így érzem.

Szerintem nem vagyok különc, és a körülöttem lévők sem azok.

Nekem nagyon jól megy az ismerkedés, nincs különösebb bajom az ismerőseimmel és nekik se velem.

Ez egy jó dolog, viszont ezek közül egy olyan ember sincs akivel mélyebb,szorosabb kapcsolatom lenne. Egyszerűen ők más világ, nem illünk össze. Akikről meg azt hittem hogy igazi barátaim, azok átvertek, vagy csalódnom kellett bennük. Így lényegében teljesen egyedül vagyok.

2013. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is most egyedül vagyok. Nem vagyok küldönc és a környezetem se az.bár szerintem az,hogy valakinek egy az egybe a környezetébe lévő emberek legyenek különcök az elég lehetetlennek hangzik ,legalábbis számomra.egy-egy ember lehet az,az még oké,na de egy egész rakás emberkee?:D

mind1..

Szóval most egyedül vagyok mert régi legjobb barátnőmmel külön iskolába kerültünk(középsuli) és már alig beszélgetünk.Évente egyszer (szó szerint) vagy még annyit se..Aztán volt nemrégiben megint egy lány akivel nagyon jóba voltam,de már vele is csak felszínes a kapcsolatom.

Társaságba alapvetően elvagyok,elnevetgélek én a többiekkel is,de hiányzik már egy igazánjó barát.:( (barátnő pontosabban,mert lány vagyok :p)

2013. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én sajnos különc vagyok.

És egy különc ember szemszögéből az összes többi ember különc.

Őszintén hozzám képest mindenki furcsa.


Egy furcsa, heppekkel teli, elvont ember a környezetét ugyanolyan furának tartja, mint maga a környezete őt.

2013. okt. 24. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Miben vagy különc? Miben különbözöl másoktól? Konkrétumokat írj.
2013. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!