Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz memória ellen nektek mi...

Rossz memória ellen nektek mi vált be? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Még általánosban is sokkal jobb volt a memóriám, ez a jegyeimen is látszott mondjuk, aztán gimiben azok is lehanyatlottak. Nyilván azért, mert akkor már kevésbé érdekelt a tanulás, lehet, hogy ezért rossz most a memóriám meg a koncentrációképességem? Mert kiszoktam a tanulásból? Most 21 vagyok, szeretnék tovább tanulni, de néha még egy jó könyvre sem tudok rendesen odafigyelni. Mi vált be nektek ez ellen? Gyógyszereket nem szeretnék szedni, inkább olyanokra gondoltam, mint pl. sudoku, keresztrejtvény, számolási feladatok, esetleg verstanulás. Szerintetek jó megoldások?

2013. okt. 26. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a


ööö


elfelejtettem :/

2013. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem a depressziótól, személyiségzavartól lett rossz a memóriám...
2013. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jó a könyv,amit olvasol és valóban olvasni is szeretnél?Figyeld meg,milyen gondolatok járnak közben a fejedben,mert lehet,hogy valójában nem is olvasni szeretnél és/vagy nem épp azt a könyvet!Valami mással vagy elfoglalva belül(lélekben,agyban).A másik:jók azok is amiket felsoroltál,de miért kérdezed?Ebből azt látom,hogy nem szívesen csinálnád,hanem kérdés nélkül tennéd.A harmadik:nyelvtanulás is jó módszer,ha már úgyis tanulni szeretnél!Egy a lényeg,amit teszel,szívből szeretettel tedd,ne kényszerből,keresd meg mi az,ami feltölt és tűzd ki a saját célodat!(gimiben leromlottak a jegyek...mert kevésbé érdekelt...)Ami nem érdekel igazán,azzal nem érdemes kínlódni. 21 évesen nem hiszem,h.komolyabb problémák okoznának memóriazavart.
2013. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!