Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyenek...

Mit tegyek, hogy ne legyenek velem ennyire utálatosak az emeberek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért ,de soha az életbe nem voltak rendes barátaim oviban vertek alsóban kihasználták a kedvességem 5.-től pedig nagyon a ,,menőkhöz" akartam tartozni mostmár beláttam,hogy azok a leghülyébbek..Tényleg nem tudom mit csinálok rosszul,de senki se foglalkozik velem rossza kisugárzásom vagy mi? Még a legrondább lányokba is szerelmesek a fiúk blabla ,ezt most azért hoztam fel,mert vmiért nem fogadnak el az emberek..Mit csináljak? 14 /L ( BOCS ,HA HÜLYÉN FOGALMAZTAM)
2009. nov. 13. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nem fogalmaztál hulyén, és én teljes mértékben meg tudlak érteni, velem is ugyanez van...

Mióta az eszem tudom kikozosítettek az oviban, az iskolában.. Persze, akkor jottek hozzám ha valami kellett nekik. Sajnos nagyon jó a szivem és ezért ki is használnak, sot, érzelmileg szoktak zsarolni az emberek.

Nekem mindig voltak barátaim, megszerezni oket a legkonnyebb dolog... De, egyik sem volt igazi barát, csak úgy bulizni járni. Eljátszották, hogy érdeklem oket és torodnek velem, sokan mondták, hogy csak azt akarják, hogy nekem jó legyen.. aztán leléptek, elhagytak..

Igen, ahogy írtam a világ legkonnyebb dolga barátokat szerezni, de megtartani oket.. A LEGNEHEZEBB!! Eddig még nekem nemnagyon sikerult.. Néha feleslegesnek érzem magam ezen a világon, és sírok, hogy miért van ez velem? Miért pont velem? Annyira fáj, mikor látom hogy pl. az internetre mások felraknak képeket a legjobb barátjaikról, rólam meg senki, mert egyszeruen nem vagyok fontos. Senki nem mondta még azt nekem, hogy én vagyok a legjobb barátja.. Csak azt nem tudom megérteni, hogy akkor miért hitegetnek, és miért mondják, hogy azt akarják, hogy boldog legyek, ha nem foglalkoznak velem? Ez az apámtól kezdve mindenkivel így van, senkinek sem vagyok fontos.

Hidd el, engem sem fogadnak el az emberek, nem tudom miért, lehet egy kicsit furcsa vagyok és szabad, oszinte, de azért nem kellene utálni.. Lehet, hogy benned is van valami nagyon kulonleges, ami miatt ugyan a jovoben sokra fognak becsulni Téged, de magányos leszel! (Lásd: Michael Jackson)

Lassan már kezdem azt hinni, hogy valaki vagy a barátokat választja, és azt hogy fontos legyen, vagy a szabadságot és felvállalja onmagát.

Mindenesetre sok sikert Neked, remélem minden jobb lesz!

2009. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz neked is:)
2009. nov. 13. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!